Cebrail
Expert Level 5

User Statistics

  • 2667 Likes
  • 84 Solutions

User Activity

Öncelikle Cümleten Hayırlı Akşamlar Dilerim. :) Evet arkadaşlar haftanın 2. Gününde, 3. Güne girmeden etkinlik yapayım dedim. :) Evet arkadaşlar şimdiden Herkese Teşekkür Ederim. :) Ana Ekranları Alalım bakalım. :)
Öncelikle Cümleten Herkese Hayırlı Günler Dilerim Arkadaşlar. :) Arkadaşlar sabahleyin saat: 10:30 civarlarında uyandım. 11:00 gibi Telefona bakayım dedim. Bir baktım bildirim panelinde dikkat var. Tuş sırasına tıkladım. Yakındakiler ile Paylaş diye ...
Öncelikle Cümleten Hayırlı Geceler. ALLÂH RAHATLIK VERSİN. :) Arkadaşlar burdaki güncellemelerin ne gibi artısı var ? Ne işe yarıyor? 1- Samsung Notes ve Dosyalarım dışında diğerleri ne işe yarıyor? Artısı ney ? 2- Sizce güncellemeli miyim? Şimdiden ...
Öncelikle Cümleten Hayırlı Geceler Dilerim. Artık Gece saat 00:00 olduğuna göre önemli ve anlamlı bir gün. 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.
Cümleten Herkese Hayırlı Cumalar. :) Hayırlı Akşamlar Dilerim Arkadaşlar. :) Bayadır yapılmıyordu Ana Ekran Etkinliği. :) Şimdiden Atan,atmayan herkese Teşekkür Ederim. :) Ana Ekranları Alalım arkadaşlar. :)
Following
Followers