cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung 'un Az Cihaz Üretme Önerisi

(Topic created on: 01-20-2022 01:47 AM)
98 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Merhaba Sevgili Samsung ekibi ,

Bu önerimizi lütfen gerekli yerlere iletimenizi önemle arz ediyorum .

Bu kadar fazla cihaz üretilmesi sizleri otomatik olarak kötüleştiriyor farkında değil misiniz?

Yeni model Cihazların üretimi arttırıyorsunuz ama ilgili yazılım ekibi yeterli seviyede artmadığından dolayı güncellemeler ister istemez güncelleme programında belirtilen şekilde güncelleme alamıyor 

Aynı tip model cihaz dan 3 tane üretmenin anlamı nedir , bana şunu açıklayın örneğin ;

1) X modeli var ve buna benzer ekstra 3 cihaz ekleniyor x0 , x0s ,x0s 5G ve bu 4 cihazda toplamda hepsi aynı seviyelerde işlemleri sağlanıyor 

Yani boş yere cihaz üretmek cihaz satış politikası arttırmaktan çok cihazların daha kötüye gitmesine sebep oluyor 

Şuan S20 cihazları türkiyede Kasım 2021 güncellemesinde kalmış şimdi bu cihaz kullanıcıları güncelleme soruyor ve ister istemez türkiye ekibinin elinden geleceği hiçbir bilgi yok çünkü güncellemeler genel merkezden otomatik geliyor yani kullanıcılar sitemlerini belirtiyor ve hepside haklı 

Yani sırf yeni 4 cihaz üretip hepsi birbirinden aynı olmasına rağmen hepside 3 aylık güncellemede bulunuyor ve güncelleme almayı bekliyor bu gibi durumlarda diğer cihazlara güncelleme gelme olasılığını düşürüyor aşağıya 

Lütfen yeni model cihazları aşırı bir şekilde azaltın hepsi aynı özellikler , aralarında 20$ fârk var diye yeni cihaz olması saçmalık ❣

Az yeni model çıkartarak kullanıcıların gönlünü fet edebilirsiniz cihaz satışlara artacak diye yeni cihaz üretmek mantığından çıkınız 

Buraya yazıyorum yakın bir zamanda güncelleme sıkıntısı samsung tarafından büyük bir soruna meydan olucaktır❣

Şu nazicade önerimi gereken yerlere iletirseniz iyi olur düşüncem bu şekilde 😊

Bu konuda yanlız olmadığımı düşünüyorum. 
47 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Teşekkür ederim sen varsan biz de varız 😍
Rose_
Active Level 9
Samsung Members
Sesimizi duymazlar ki bunlar sesimizi duysalar neye yarar😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Dua etmekten başka çaremiz yok 😔
Rose_
Active Level 9
Samsung Members
X markası dediğin iPhone mi🙄🙄🙄🙄
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Hayır Türk firmalarından en iyisi diyelim
MEHMET58
Active Level 10
Samsung Members
en güzeli apple ❤️
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Renkler ve zevkler tartışılmaz diyorum 😍 🤣 😂 😊 Apple ve Samsung en beğendiğim 2 marka gerisi gelip geçiçi
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba Alfatürk,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD