cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 12 One UI 4.0

(Topic created on: 05-24-2021 05:35 PM)
203 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar bir çok paylaşım yapılıyor ama resmi liste paylaşılmadı yani bu demek oluyor resmi listeyi bekelemenzi tavsiye ediyorum 

Bir çok kişi sammobile güveniyor lütfen güvenmeyin sammobile sitesi resmi bir site değil 

En basit örneği ile ; 
 Note 10 lite cihazına son android güncellemesi yazmışlar (sonradan düzeltti) 
 S10 lite cihazına son android güncellemesi yazmışlar (sonradan düzeltti) 
 Tab active 3 son (güncellemesi yazmışlar ) (düzeltmedi çünkü resmi site olmadığı için bilgileri bilmiyor ) 

Son zamanlarda sammobile yalan haber yapmaya başladı lütfen internet sitelerinde paylaşılan hiçbir listeye güvenmeyin 

Birde bazi kulancı Arkadaşlarımız ise A50 A70 A80 cihazları hakkında yorum yapıyorlar andorid 12 gelmeyecek diye bunu sende bilemezssin bende bilemem böyle kesin konuşmayın insanları yanıltmaktan başka bir şey değil 

Resmi bir yerde yazıyor mu A50 A70 A80 Android 12 gelmeyecek diye (tabiki hayır hiçbir yerde yazmıyor ) 

En basit örneği ile gene açıklıyorum bir çok kişi A50 cihazına one uı 2.5 gelmeyecek dedi sonuç ne oldu geldi (bilip bilmeden lütfen konuşmayalım ) 

Daha bugün Tab Active 3 cihazı 3 yıl güncelleme programına dahil oldu 3 yıllık güncelleme programı değişiyor 

image 

Listete Yeni cihazlar ekleniyor lütfen emin olmadan members ta konuşmayalım 
22 Comments
Samsung Members
Tab Active 3 alıyorum diye A50 A70 alacak sanmam çünkü Tab Active 3 amiral segment bir tablet
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kanka bende emin değilim ve kesin konuşmuyorum bazı kişiler bilgileri çok biliyorlar onlar öyle diyorlar gekmeyecek kesin ...( en sevmediğim şey bir konudan emin değiller ve eminmiş gibi davranmaları)

Tab active 3 hakkıyla alıyor
Samsung Members
Valla kesin konuşmuyorum ama yine de kullanıcılara baş sağlığı dilemek isterim çünkü büyük ihtimalle gelmeyecek
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Aslan alfam benim. Süper gönderi açmışsın umarım millet sahte sanal sitelere güvenilmeyeceğini anlamıştır 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
İnşallah kardeşim buraya hiçbir zaman kesin olmayan bilgileri atmadım ve atmamda

Örneğin ben buraya yanlış bilgi paylaşsam o yanlış bilgi yayılacaktır
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Sen yarı modsun kankam yanlış bilgi atar mısın aşk olsun 😀
MBÖ
Active Level 10
Samsung Members
A70 e gelmeyip a11 e gelirse bundan sonra bir daha da samsung bey demem nokta. ZAMZUNG BEY!
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
A11 e gelicek Android 12 gelicektir
MBÖ
Active Level 10
Samsung Members
İşte bize olmassa sıkıntı çıkar😂😂😂 Ama bi yandan da iyi gelmez ise.çünkü android 11 i bile getiremediler(!) 12 de yanarız 😅