cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ömer

(Topic created on: 08-23-2020 10:08 PM)
68 Views
-Tøpraks9plusyedek-
Active Level 10
Options
Samsung Members

Malesef ömer 3 ay ban yedi 2 hesabındanda

Ve bu olay malesef isim vermek istemiyorum bir oylama formunda olan kavgadan dolayi gerçeklesmitsi
Keske bolt u dinleyip kavgayi durdursaydiniz
Kavga çıkaran kiside keske kavga çıkartmayıp ömere satasmasaydi
Ama hep boyle oluyor
Bir kisi bir kisiye satasir
Sonra satasan kisi degik satasilan kisi ban yer
Samsung ve bankayan moderatör
Keske hak edeni banlasaydın

image
Ömerin fotoğrafı

Samsung Members
1 kisi ile kavga etti ama hic ağzını bozmadi ama birdo hskaret dedi ban atti
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
onlar uzun süredir öyle ama eminim onlar birgün çok iyi arkadaş olurlar
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Samsung Members
Merhaba Arkadaşım👋

Çok üzüldüm. Bu platformun bu tür kullanıcılar yüzünden kiralanması çok üzücü... Umarım bu tür sıkıntılar bir daha yaşanmaz...
Brazl
Active Level 7
Samsung Members
Çok üzgünüm. Keşke sadece haksız olanlara ban atılsa.
Samsung Members
keske
ÆX51
Expert Level 5
Samsung Members
Arkadaşlar merhaba Şu an gerçekten çok üzgünüm bildiğiniz gibi Ömer abi yine 3 ay ban 7 ve bunu gerçekten çok haksız yere yedi hiç ağzını bozmadı Hatta kavga ettiği kişi ağzını bozdu halde ban yemedi Umuyorum ki hak eden kişiler hak ettiği cezayı alır Eğer böyle Olmazsa galiba ben de bu Forumu bırakacağım Çünkü burada hak edenler asla ceza almıyor her zaman masum Var Ceza alıyor kavga ettiği kişinin ismini vermiyorum Çünkü bu da bir Ban sebebi Muhtemelen siz biliyorsunuzdur zaten herkesle kavga ediyor kendisi
SanalYargıç
Expert Level 2
Samsung Members
alp kardeşimin dediği gibi haklılar ban yemeye devam ederse bende ayrılacağım
SanalYargıç
Expert Level 2
Samsung Members
samsung tr nin mod ları sizi kınıyorum
Samsung Members

haklıymıs guya :)egri oturalim dogru konusalim Simdi Burasi ozgur platform herkez istedigi ni paylasir siz gelipte bunu ilk biz yaptik hukum vesayre dediginiz Ben agir konustummu .konusmadim sizden mi orenicem vesayre konustum Sonra sen alpenes sen niye araya giriyon bize bulasammazsin biz gucluyuz diye hadi ordan sonra olay buyudur Baslatan omer ve alpenes Bide omer Gelipte beni tehdit etti (moderatorw bildirdim tabi siz onlari gormediniz Senin canin acir bicak gosterdi sonra sildi ben imde sabrim tasti kendileri bulasiyolar sonra Bide Hakli zannediyolar ben buna yaniyorum!

androidci
Expert Level 2
Samsung Members
Yaptıkları çocukça. Sudan sebepler yüzünden kavga çıkarıyorlar. İkisi de hatalı ve haksız.