cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung servisi

(Topic created on: 08-23-2020 08:35 PM)
241 Views
-Tøpraks9plusyedek-
Active Level 10
Options
Samsung Members

Moderatörler ve kullanicilar biliyorsaniz yazabilirmisiniz.

Cihazımın ekranı kırıldı bildiğiniz uzere.
Ve yakında samsung yetkili servise gideceğim 
Sizce yedek telefin verilecekmi yoksa yedek telefon verilmeyecekmi?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Dearpest
Active Level 7
Samsung Members
Resmi olarak 20 iş günü içinde yapılmak zorunda , bazı teknik servisler 10 günden veya 20 günden uzun sürecekse yedek telefon veriyor samsung için emin değilim siz yinede canlı destekten bir sorun isterseniz.

View solution in context

Solution
KonuGalaxy
Active Level 7
Samsung Members

Samsung akıllı servislerde 1 saat geciken arızalarda yedek cihaz veriliyor ben aldım biliyorum. Onarım süresini servis sana söyler sonuçta parca yoksa ellerinde süreler uzayabilecegi  için bizim yazmamiz doğru olmaz. Geçmiş olsun  

View solution in context

8 Comments
Solution
Dearpest
Active Level 7
Samsung Members
Resmi olarak 20 iş günü içinde yapılmak zorunda , bazı teknik servisler 10 günden veya 20 günden uzun sürecekse yedek telefon veriyor samsung için emin değilim siz yinede canlı destekten bir sorun isterseniz.
Samsung Members
tamam teşekkür ederim
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba kardeşim

Akilli samsung servise gideceğin için gün içinde telefon teslim verilebilir yada kardeşim eğer haftalık olursa samsung sana yedek telefon verecektir
Samsung Members
sağol alfatürk
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Kasko verir ama servis vermez
0 Likes
yusuftvnA70
Active Level 7
Samsung Members
kasko da vermedi bana yaklaşık 2 hafta sürmüştü dokunmatik bozulmuştu işlerimi bilgisayardan halletmek zorunda kalmıştım:(
0 Likes
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Samsung Members
Merhaba Arkadaşım👋

Aldığın yere ve servis süresine değişir. Bu yedek telefon için garanti dıďında ayrı bir garanti vardır. Eğer 7-10 en az bu günlerde tamir edileceğini söylerlerse verilirler...
Solution
KonuGalaxy
Active Level 7
Samsung Members

Samsung akıllı servislerde 1 saat geciken arızalarda yedek cihaz veriliyor ben aldım biliyorum. Onarım süresini servis sana söyler sonuçta parca yoksa ellerinde süreler uzayabilecegi  için bizim yazmamiz doğru olmaz. Geçmiş olsun