cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

G. Buds 2 ses kalitesi bazen mükemmel oluyor.

(Topic created on: 05-20-2024 08:28 PM)
175 Views
Heliosentinos
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar
Yaklaşık 2(edit:elim çarpmış. 1 yıldır) yıldır galaxy buds 2 kullanıcısıyım. Bu süre içerisinde ilk aldığım zamanda çok kaliteli ses veren buds2, 1 gün geçmeden o ses kalitesini, normal kulaklıklarla aynı seviyeye düşürüyor. Ancak 3 ayda 1 gibi nadiren, ses kalitesi yine mükemmel oluyor. Bu ses kalitesinin yüksek olduğu dönemde 360 sesi kullanabiliyorum. 360 ses özelliğinin açıklamasında olduğu gibi çalışıyor kulaklık. Ancak bu mükemmel ses kaliteli deneyim, 2 günden fazla sürmüyor. Bu 2. Buds 2 kulaklığım. Önceki kulaklığımda da aynı sorunu yaşamıştım. Bu gün son defa o mükemmel deneyimi yaşadığım için yazmak gereksinimi duydum. Bu kulaklığın böyle çalışmamasının sebebi ne olabilir?
14 Comments
Heliosentinos
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Bu arada, telefonuma format attığım her seferde pil kısmından kullanmadığım uykuları derin uyku moduna alırım. Derin uyku moduna aldığım uygulamalardan olabileceğini düşünerek hepsini derin uykudan çıkardım fakat yine o sabahki kaliteyi alamadım. Üstelik 360 ses özelliğini açıp, video izlerken özellikten faydalanamıyorum. 360ses özelliği sadece dolby atmosu kapatıyor
0 Likes
younesz
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
360 boş zaten dolby kullanın her zaman ses kalitesinin değişmesi ise bana garip geldi , dinlediğiniz müziğe göre değişiyor olabilir bazı müzikler aşırı iyi kalite sunarken bazıları daha cızırtıli ve kalitesiz geliyor olabilir
0 Likes
Heliosentinos
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
360 ın gereksiz olduğunun farkındayım. Ancak dediğim ses kalitesi arttığında 360 sesi kullanabiliyorum. Ses kalitesi arttığında 360 sesi zatwn kullanmıyorum. Dediğinizin aksine müzikten müziğe değişen durum değil. Aynı müzikten farklı kalite aldığımı biliyorum şu an.
0 Likes
younesz
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Bende bir kere farkettim aslında bi hafta boyunca berbat bir kalite veriyordu sıfırladım duzeldi ve sonra hiç bozulmadı
0 Likes
Heliosentinos
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Bi yandan da samsung tr whatsapp kanalı üzerinden yardım alıyorum. Onlar da sıfırlamamı söylediler o da işe yaramadı
0 Likes
Anka_23
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Müziğin kalitesine göre değişiyor o Apple music kullan farkı görürsün. 360 ses aşırı gereksiz özellik, tek yaptığı ses kanalını değiştirmek kafanı çevirince ses öbür kanala yoğunlaşıyor. Gerçekçi hissettirmiyor aksine sinir bozuyor.
Heliosentinos
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Keşke yorumları da okusaydın.
0 Likes
Anka_23
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Okudum zaten aynı kulaklığı bende kullanıyorum nasıl oluyorda aynı müzikte kalite değişebiliyor.
0 Likes
Anka_23
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
İlk defa senden duydum.
0 Likes