cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Düşme Sonrası Acil Arama ( Sos Araması)

(Topic created on: 10-18-2022 08:45 PM)
216 Views
cagatay_cagdas
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar
  • Epilepsi hastasıyım. Düşmem sonrası acil arama için Samsung Galaxy Watch 3 ürünü aldım. ( Samsung Bayisi ) tavsiyesi üzerine.. Çeşitli güncellemeler yapıldı. Üründe ayarları açmak telefonda eşitleme , gibi herhangi bir olumlu sonuç olmadı. Telefonun uyumsuz olduğunu söyledi farklı Android İşletim Üzeri 9 üzeri telefonla esitleyip yine nöbet geçirdim. Düşme yaşadım yine acil arama yapılmadı. Yeniden bayiye gittim internetten bak dedi geçti. 
  • Ayrıca EKG uygulaması yok üstelik Samsung Galaxy Watch 3 üründe böyle imkan olduğunu bayi söyledi yazık böyle bir firmaya ürün kalitesine 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba cagatay_cagdas,

20.10.2022 tarihinde aranarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Bthn_
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Youtube üzerinden nasıl kurulur ve ayarlanır diye bir video izlemeni tavsiye ederim, ayrıca saat telefonuna bağlanmıyorsa hata veriyorda googleden samsung accessory sercice uygulamasını apk yükleyip tekrar bağlanın
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Geçmiş olsun. Telefonunuz nedir? Bazı özellikler Samsung telefonlarla çalışır. Tansiyon ve ekg gelmiş olması lazım. Apk da kullanabilirsiniz.

Sos diye bahsedilen olay düşmeye bağlı olarak birilerine haber vermesi. Ama siz düşme harici kendiniz tek tuşla bile haber verilmesini sağlayabiliyorsunuz. Galaxy Wearable - Saat Ayarları - Güvenlik

Watch 4 ile 3 arasında frk var bayağı.
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
  • Samsung Galaxy Watch 3 ve android 8.1 işletim sistemli telefon kullanıyorum. Uygulamalarda, saatteki tüm butonlar aktif. Galaxy Wearable - Saat Ayarları - Güvenlik de aktif, saat düşmeyi algılamıyor. Samsung Galaxy telefonda Wearable yükleyip esitledim.  Ama bahsedilen EKG monitör yok. APK sini nasıl indirebilirim. Bir link varmi
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Samsung Health Monitor indirmeniz lazim telefon ve saate. Watch 4 de ben kullanabiliyorum. Apk olarak da indirebilirseniz de ingilizce olarak kullanılabiliyor.

https://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.samsung.android.shealthmonitor

Sos araması da iphonelarda bile şu an olsa da stabil çalışmıyor. Daha yeni gelişmesi lazım. Wbtekno youtube kanalında bakabilirsiniz.
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar

Ayrıca EKG Google Play'de yok sadece Wearable var 

0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba cagatay_cagdas,

20.10.2022 tarihinde aranarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.

MOD

0 Likes