cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s9 plus android q güncellemesi

(Topic created on: 01-31-2020 09:01 AM)
1461 Views
tatlıbela01
Active Level 6
Options
Galaxy S

Dünyada dağıtıma başlanılan 10 sürümü türkiyede dağıtılmayacak süre uzayacak diyen ve boş konuşanlar milleti strese sokmayın ve sizde girmeyin zaten stabil olarak s9 plusta kullanılan android 10 hangi nedenle türkiye piyasasında dağıtılmasın beta uygulaması yapılan ülkelere jest maiyetinde önden verildi bu iphone kullanıcıları içinde yapılır onlarda gold master diye geçer ve daha sonrada diğer tüketicilere 1 hafta sonra verilir samsungda aynı yolu izlemeye başladı sabır edin 10uda yüklersiniz ve 2 saat sonra farkına varırsınızki telefonunuzun note 11 olmadığının sadece basit değişikliklere sahip olduğunun 🤣🤣🤣

1 Solution


Accepted Solutions
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba tatlıbela01,

 

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu yorum ile foruma yaptığınız katkılarınızdan dolayı memnuniyet duyduğumu özellikle belirtmek isterim. :yerlerde_yuvarlanarak_kahkaha_atmak:

 

Bildiğiniz üzere Samsung birçok ülkeye cihaz satışı gerçekleştiren ve her ülkenin gerek idari gerekse kullanım şekillerine bağlı aynı seri ve model cihazlarında bile yazılım ve donanımsal farklılıklar göstermektedir. Başlık içerisinde okuduğum yorumların hemen hemen hepsine bu şekilde yanıt vermek isterim.

 

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileriki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

http://www.guncelmiyiz.com

 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
104 Comments
yoyoboi
Active Level 5
Galaxy S
doğru
ResulÖvür
Active Level 3
Galaxy S
ama nerde gelmedi hala
tatlıbela01
Active Level 6
Galaxy S
sammobil üzerinden kurabilirsin resul bey bu kadar acele ediyorsan android 10 geldi telefonlara verilmedi henüz
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
türkiye sürümü gelmedi
Nidavellir
Active Level 3
Galaxy S
Türkiye sürümü diye bir şey yok sadece csc değişik.
ahmetaytas01
Active Level 7
Galaxy S
arkadaşlar aceleye gerek yok hem ilk başta güncelleme almakta iyi bir şey değil bi bakarsınız bi sıkıntı olur güvenlik güncellemesiyle düzeltmeleri gerekir ama daha uzun beklersiniz o sorunla en iyisi geç almak direk sorunsuz oluyor yanlış mıyım?
gs1905
Active Level 7
Galaxy S
şubatta arkadaşlar beklemeyin artık
ygtylc
Active Level 7
Galaxy S
Cihaz S9 un alacağı son sürüm güncellemesi olacağı için hataları düzektmeye çalışıyorlar. ayrıca sadece almanya ve abd için yayınlandı.
ahmetenes
Active Level 1
Galaxy S

android 10 için 15-31 ocak arası tarih veriliyor. dünyanın yarısına güncelleme dağıtılıyor ama türkiye'de hala yok. saat soruyoruz, müşteri hizmetleri bilmiyoruz diyor. madem öyle, direkt 31 ocak'ta şu saatte diye yazın millet beklemesin. bu neyin çifte standardı?

 
yakında android 11 çıkacak, biz daha 10'u alamadık. samsung'un bu politikayı ivedilikle değiştirmesi lazım. böyle bir teknoloji devinin bu kadar hantal çalışma lüksü yok.
 
ekranımdaki amoled yanıklarından bahsetmiyorum bile.
 
yıllarca apple kullanmış biri olarak ufak ufak geri dönmeyi düşünmeye başladım.
 
sanırım samsung büyük bir hataymış.