cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 one uı 6.1 parmak izi sorunu

(Topic created on: 04-04-2024 01:36 PM)
103 Views
User4774
Active Level 4
Options
Galaxy S
 Parmak izine ilk basışta simge kayboluyor ve geri geliyor bir kez daha basmak gerekiyor. Biraz araştırma yaptım ve bu sorunu yaşamayan kullanıcılar olsa da benim gibi yaşayan birçok kullanıcı varmış. R_e_dditte birçok kullanıcı şikayetini yazmış bu konuda. Kesinlikle bir güncelleme gerekiyor yetkililerin bilgisine.
28 Comments
ogzhanylmaz1
Active Level 5
Galaxy S
Aynı sıkıntıyı yaşıyorum hatta parmak izlerimi sildim geri yükledim fakat bir düzelme gerçekleşmedi
0 Likes
User4774
Active Level 4
Galaxy S
Gelen güncellemeden sonra oldu değil mi hocam? Yazılımsal bir bug var belli ki. Aynı sorunu yaşayan başkaları da var güncellemeyi beklememiz gerekiyor.
0 Likes
ogzhanylmaz1
Active Level 5
Galaxy S
Evet güncellemeden sonra olmaya başladı bende de dediğiniz gibi beklemekten başka çare gözükmüyor şuan
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy S
Ben şanslıyım galiba bende bu sorunlar olmadı 🫡🤔
User4774
Active Level 4
Galaxy S
Dediğiniz gibi hocam biraz şans meselesi. Kimisi bataryada sorun yaşıyor kimisi parmak izinde kimisi de hiç yaşamıyor. Yazılımlar her cihazda tam olarak aynı tepkiyi vermeyebiliyor demek ki 😄. Diğer her şey çok iyi ancak bu konuda bizlere bi güncelleme şart.
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy S
Aynen öyle benim şarjım daha uzun gitmeye başladı mesela, ve evet kesinlikle güncelleme şart
0 Likes
BurakYY
Active Level 3
Galaxy S
6.1 sonra şarjınız daha mi uzun gitmeye başladı?
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy S
Çok ufak bir farkla neredeyse aynı ama evet bir 15 20 dk daha uzadı pil sürem zaten genelde ort. 8.s30dk-9s civarı alıyordum güncellemeden sonra 20 dk kadar arttı düşüş yok (güncellemeyi aldığım ilk 2 gün 6.0dan da az gitti) sonra düzeldi gayet memnunum ben
0 Likes
BurakYY
Active Level 3
Galaxy S
Hocam ben aldığım gün ki gibi hiç güncellemedim hala Android 13 5.1ui yüklü sizce güncellemelimiyim ?