cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Ultra One UI 6.1 Ekran Takılması Sorunu

(Topic created on: 06-05-2024 03:04 AM)
258 Views
Barknx
Active Level 4
Options
Galaxy S
One UI 6.1'e geçtikten sonra ekranda takılmalar olmaya başladı. Kilit ekranında hiçbir şey algılamıyor. Dokunmatik çalışıyor ama komutları algılamıyor. Örneğin parmak izine bastığımda parmak izi efektini yapıyor ama sonra ekrandan parmak izi kayboluyor, daha sonra kilit açmak için kaydırınca ekrandaki her şey kaybolup sadece duvar kağıdı kalıyor. Yeniden başlatmayı da algılamıyor dokunma efektini gösteriyor ama komutları yapmıyor. Güç tuşu ve ses kısmayla zorla yeniden başlatıyorum.

Spotify'a girince de yaptı benzerini, ekran görüntülerini alabildim koyacağım şimdi. Spotifyda gibi gösteriyor ama aynı zamanda da ana ekranı gösteriyor.

Bu durumla karşılaşan ya da ONE UI 6.1'de başka sorunlarla karşılaşan oldu mu? Çözümünü bilen var mı?

image

image

image
Parmak izi simgesi var normalde, dokununca kaybolup geri gelmiyor. Ekranı kaydırınca hepsi gidiyor dubar kağıdı kalıyor tek.

8 Comments
Hils07
Active Level 6
Galaxy S
Tıpatıp aynı sorunu S21 FE'de yaşıyorum 6.1 ile gelen bir bug yeniden başlatınca düzeliyor lakin zaman zamanda olsa rahatsız edici
0 Likes
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy S
Samsung'a hata raporu gönderin en iyi çözüm
0 Likes
Bthn_
Active Level 8
Galaxy S
Tek yaptıgı şey cihazı sıfırlatmaya çalışmak.
0 Likes
dark54
Active Level 5
Galaxy S
S serisi almaktan soğudum. Sirf kamerasi icin s25 ultra alicagim ama sensor büyürse
0 Likes
seckoc
Beginner Level 2
Galaxy S
Evet aynı sorun var Z Flipte sadece spotifyda değil reddit açıkken yaptı bende
0 Likes
aordu41
Active Level 7
Galaxy S
Reset atın düzelecektir
0 Likes
Barknx
Active Level 4
Galaxy S
yaptım düzelmedi
0 Likes
Barknx
Active Level 4
Galaxy S
şimdi ONE UI Ana ekranı uygulamasını sıfırladım bir de böyle deneyeceğim olunlu olursa paylaşırım
0 Likes