cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23FE parmak izi okuyucu sorunu

(Topic created on: a month ago)
298 Views
Ümmet05
Active Level 5
Options
Galaxy S
İyi günler arkadaşlar. S23 fe kullananlardan parmak izi okuyucuda problem yaşayan var mı? Sorundan ziyade aldıgımdan beri sanki bi tık geç okuyor bazende hiç okumuyor parmak izimi okuyana kadar uğraşırken zaten yüz tanıma ekranı açmış oluyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Birde son birkaç gündür dokunmatik ekranda takılmalar oluyor gibi dokunuyorum işlemiyor ekran titriyor falan. Tuşu kapatıp açıyorum düzeliyor. Ekran koruyucu vs hataya düşürüyor desem tuşu kapatıp açınca düzelmesi garip değil mi?
22 Comments
Hakan2121
Active Level 6
Galaxy S
Bende sıkıntı yok gayet güzel parmak izi
0 Likes
Ümmet05
Active Level 5
Galaxy S
Şöyle bi durum var önceki telefonumda parmagımı dokundugum anda açardı o kadar hızlıydı. Simdi **bleep** yaklaşık 1 saniye civarı sürüyor. Belki normaldir ama digerinin hızına alıştıgımdan yavaş geliyo olabilir ama hiç okumadıgı zamanlarda oldu
0 Likes
ArdaYılmaz
Active Level 4
Galaxy S
Önceki telefonunun modelini sorabilirmiyim?
0 Likes
Ümmet05
Active Level 5
Galaxy S
A54
0 Likes
ArdaYılmaz
Active Level 4
Galaxy S
Ozaman s23 fe de 6.1 güncellemesinden sonra olmuş olabilir o sorun çünkü genel olarak çoğu cihazda çıkmıştı o sorun ama çözüldü diyr biliyorum siz yinede bi araştırın belki yeni gelecek güvenlik güncellemesinde düzeltebilirler
0 Likes
Ümmet05
Active Level 5
Galaxy S
Parmak izi neysede bu ekran titreme vs dokunma algılamama olayı can sıkıcı. Bunu bi kaç kişiden daha duymuştum simdi bendede oldu
0 Likes
ArdaYılmaz
Active Level 4
Galaxy S
Dediğim gibi güvenlik güncellemesini bekleyin düzelmezse bi gösterin derim veya garantiye yollayın
Ümmet05
Active Level 5
Galaxy S
Eyvallah
gizliyim
Active Level 3
Galaxy S
Ayarlar ekran Dokunma hassasiyeti özelliğini açın
0 Likes