cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 One UI 6.1 Pil Sorunu

(Topic created on: 3 weeks ago)
78 Views
hutame
Active Level 3
Options
Galaxy S

image

image

image

image

6.1 den önce minimum 6 saat aldığım telefon şimdi 4saati geçmiyor. nasıl sürüm düşürebilirim
9 Comments
Emre4254
Active Level 4
Galaxy S
Bende de tam tersi eskiden 4saat alıyordum şimdi 6saatten fazla bence bir sıfırlayın
s23256ufs4
Active Level 6
Galaxy S
Sıfırlamak kolay bir şeymiş gibi bunu bize dayatıyorlar. Sıfırladıktan sonra bir sürü ayarı yeniden yapmamız gerekiyor. Günümüzün yarısı buna gidiyor. Eğer her güncellemeden sonra bu gerekli bir şeyse, bunu güncelleme esnasında olacak şekilde ayarlasınlar o zaman. Ayrıca bu güncellemeleri kontrol etmeden yayınlamasınlar. Kullanıcılara yazılımcı muamelesi yapmasınlar. Yapıyorlarsa maaş versinler. Bu dayatmaları kabul etmeyin.
mertalimert
Active Level 5
Galaxy S
Telefonu hiç stabil kullanmamışsınız ve son tam şardan sonra ki ekran görüntüsünü paylaşın1712649454864.jpg
0 Likes
hutame
Active Level 3
Galaxy S
nasıl kullanma ihtiyacı duyuyorsam öyle kullanıyorum. şarj gitmesin diye kullanmayayım hiç öyle mi
mertalimert
Active Level 5
Galaxy S
Tabiki tercih sizin
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Odin ile yapabilirsin bu işlemi. 6.1 öncesi en son turk stock romunu indir samfrw sitesinden sonra yükle
0 Likes
Turkuaz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Aykut

Ürüne yetkisiz müdahale ile kurulan resmi olmayan yazılımlar cihaza kalıcı zarar verebildiği gibi ürünü garanti kapsamı dışına da çıkarabilmektedir. Stabil kullanım için yetkisiz işlemleri önermemekteyiz. 

Teşekkürler. 
MOD

0 Likes
Galaxy S
Iyıkı 5.1 de kalmışım soyluyorum yapmayın diye ama herkes yapmış samsung guncellemde bu sene sınıfta kaldı one uı 6 pas gecın
0 Likes
0serName
Active Level 9
Galaxy S
Aynısını yaşıyorum. Hatta konu da açtım.
0 Likes