cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 son guncelleme pil sorunu

(Topic created on: 04-26-2024 11:33 PM)
169 Views
ekremfatihefs
Active Level 6
Options
Galaxy S
S23 de son guncellemeyle birlikte (s24 ozellikleri gelen ciddi guncelleme) pilde ciddi bir gerileme oldu. Eve %ortalama 25 sarjla gelirken artik sarjim sifirlaniyor. YAPMA BUNU SAMSUNG. S22 DEN SIRF PIL YUZUNDEN VAZGECTIM. Bu arada ilk ciktigi gunden beri s23 kullaniyorum iki gunluk kullanici degilim
7 Comments
SEROTHEG0AT
Active Level 3
Galaxy S
Hocam benim de pil berbat 6.1 sonrası telefon 5 saat de sıfırlanıyor mayıs da düzeltilecek diyorlardı
0 Likes
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy S
şarj için M serisi almak,hız ve güç için S serisi,bütçeye uygun veya yakın fiyat için de A serisi almak gerekiyor.
0 Likes
Baytarez
Active Level 3
Galaxy S
Buradaki sorun s serisi olması değil 7 saat ekran süresi veren cihazın güncelleme ile 4 saate düşmesi
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy S
m seriside güncelleme aldı ama onlarda ekran süresi o kadar düşmedi,neden peki?Çünkü s serisine çok fazla özellik veriliyor,işlemcileri çok yüksek ve teknik özelliklerde diğer modellerin üzerinde oldugu için her özellik eklendiğinde şarjlı kullanım süresi azalıyor,yani benim dediğime geliyor yine.
0 Likes
Baytarez
Active Level 3
Galaxy S
güncelleme alan tüm s23lerde yok bu sorun , bazı kullanıcılar pil performansının dahada arttığını söylerken bazıları düştüğünü söylüyor
0 Likes
Erekarteks
Active Level 4
Galaxy S
Evet aynı sorun bendede var. Arka planda saatlik en az 3 pil tüketimi var. O pili harcayan neyse bulalım, tilt oldum.
0 Likes
Baytarez
Active Level 3
Galaxy S
Aynı sorun bende de var mayısta çözülmezse zaten satıp kurtulacağım
0 Likes