cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Ultra bildirim ekranı sorunu

(Topic created on: 04-27-2024 07:03 AM)
135 Views
Mu20R
Active Level 1
Options
Galaxy S
Bildirim ekranı durduk yere telefon ile konuşurken ana ekranda uygulama açarken kilit ekranında müzik değiştirirken açılıyor. 6.1 sonrası olmaya başladı. Pil tüketimide arttı. 
5 Comments
ATC_Galaxy
Expert Level 2
Galaxy S
Merhaba Mu20R;

Bu Hatayı Samsung'a Raporlayabilirsiniz. Tüm Ayrıntılar 👇

https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Kılavuz-Bilmeyenler-İçin-Hata-Raporu-Nasıl-Gönde...

Teşekkürler
iamtheteha
Active Level 1
Galaxy S
Çok bilgim olmamakla birlikte hangi uygulamadan kaynakli problem oldugunu biliyorsaniz on bellegi ve verileri temizlemeyi dene belki cozebilir
DURDU
Active Level 4
Galaxy S
Durum güncelleme ile çözülecek. Samsunga Hem bu uygulama üzerinden hem de sözlü olarak arayıp güncelleme talebi iletin.
Ayriyeten s23 Ultra modelinin de kamerasında 4'e yakın hata var ben bunları aylardan beri yazıyorum birçok kullanıcı arkadaşlarla konuştuk durum onlarda da aynı. Siz değerli kullanıcı arkadaşımızı da yakalamışken Bu konuda da güncelleme talep edelim. Hatadan basit bir örnek telefonu elinize aldığınızda kamerayı açtığınızda karşınıza fotoğraf modu çıkarır buradan video moduna geçtiğinizde ışık ve netlik kaybının olduğunu görürsünüz. Diğer birçok kullanıcı arkadaşlarda da durum aynı Samsung da bu hatasını kabul etti müşteri hizmetleri teknik elemanla bağlandı ve kameranın bütün hatalarını kabul ettiler ve kayıt altına aldılar. Lütfen duyarlı davranıp gerekeni yapalım saygılar
iamtheteha
Active Level 1
Galaxy S
tam olarak problem nedir kameradaki evde ayni cihazlardan mevcut kontrol etmek isterim
0 Likes
DURDU
Active Level 4
Galaxy S
En önemli sorunu örnek olarak verdim yorumda. Örneğin telefonu elinize alın iyice anlamanız açısından söylüyorum kamerayı açtığınızda karşınıza fotoğraflarını çıkar Oradan video moduna geçtiğinizde ışık ve netlik kaybını görürsünüz hangi ayarı alırsanız alın durum değişmediği gibi akşam çekimleri de çok kötü ve kalitesiz. Akşam Normal şartlarda fotoğraf çekimlerinde de benzer sorunlar var. 100x zum olayında orada da hata var. Bu konuyla ilgili benim burada 2 tane de yazım var. Kamera programları s24 ultrada biraz daha fazlaydı aynı hatalar bizim cihazımızda da var sözün kısası s24 Ultra ya hata düzeltme ve performans iyileştirme güncellemesi gönderdiler tam olarak da hatayı düzeltemediler Oysaki bir alt model olan bizim cihazlarımız üst model cihaz satsın diye Android 14 ve sistem 6 0 güncellemesi ile kamera performansını düşürdüler. Ben kendi telefonuma değişik zaman şartlarında Mesela sabah öyle akşama doğru ve değişik mekanlarda test ettim maalesef durum böyle. Bizler o kadar para verip bu cihazları alıyorsak Ben de diyorum ki vaat edilen kalite ve değerde kullanmak hepimizin hakkıdır bu hakkımızı lütfen arayalım benim Cihazım Türkiye garantili ve 4,5 aylık cihaz. Belki 500'e yakın kullanıcı ile konuştum çoğunda da durum aynı tabii bazıları da kendi malım İyidir hesabı ile davrandığı için Onlara da bir şey demiyoruz