cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 den s23'e

(Topic created on: 11-15-2023 12:33 PM)
383 Views
murat77d
Active Level 7
Options
Galaxy S
Samsung Galaxy S22 Kullanıcısıydım. Samsung Galaxy S23'e Geçtim 1 Haftadır Kullanıyorum ve S22 de En Çok Sikayet Ettiğim Konu Bataryasıydı (gerçi bataryası haric on numara cihaz) Ortalama 5Saat Ekran süresi Alıyordum Ve Bu Yüzden S23 Geçtim Forumdaki Arkadaşların Fikirleri İçin Tekrardan Teşekkür Ederim. S23 Pil Performansını Fotograflara Bırakıyorum Şuan Şarjım %66 ve Ekran Sürem 3saat 19dk bu benim için hayal gibi 😅 S22 de bu ekran süresini ortalama %25/30 sarj kala gorebiliyordum. S23 den suanlik gayet memnunum 8gen2 gerçekten kendini hissettiriyor bu sekil giderse sanirim ortalama 7/8 saat ekran suresi verecek gibi. (Suan Test ediyorum %15e düştüğünde tekrar fotograf bırakırım yorumlara.) Deneyimlerimi Aktardım iyi forumlar 🫡

image

12 Comments
Segosd
Active Level 6
Galaxy S
S22 ile 8 saat ekran süresi alıyorum. 🤣
murat77d
Active Level 7
Galaxy S
Wifi bluetooth mobil veri konum vb. hepsi acik(tum ozelliklerini aktif) kullaniyorum sizin ayarlariniz nedir s22 de ben o kadar ekran süresini hic alamadım en fazla 6saat görmüştüm
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
Şans işi s22 kullanıp 1 gün kapalı ekran 7 saat açık ekran süresi alan birisi vardı
Segosd
Active Level 6
Galaxy S
Saydıklarının hepsi açık. Tasarruf modu kapalı hemde alıyorum o ekran süresini.
can_s22
Active Level 7
Galaxy S
s22 kullanıyorum 14 saat alıyorum. iş yerinde sadece wp den mesajlara cevap veriyorum evdede aynı şekilde telefonu sadece wp için kullanıyorum sanırım 😂😂
victorhugo
Active Level 9
Galaxy S
Ben s22 ile zorlasam 8 saat alırım ekran açık kalma süresini
Güç tasarrufu kapalı halde
murat77d
Active Level 7
Galaxy S
Valla profilde pil gonderilerim var s22 hakkinda bakabilirsiniz guc tasarrufu acik %75de guc tasarrufu acilacak sekilde ayarlamistim ona rağmen 6saat aliyordum max
S23UltraSalim
Active Level 7
Galaxy S
Valla kanka bende yeni s23 ultraya geçtim 😂 telefon gercekten harika, s22 ultradan geçtim,s22 ultra bataryasi berbat yaa😂😂😂
murat77d
Active Level 7
Galaxy S
Valla 8gen1 batarya dusmani elime aliyorum telefonun sarji bitiyor 😅(s22