cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 fe kullananlar

(Topic created on: 05-24-2024 06:09 PM)
262 Views
ggkkff
Active Level 5
Options
Galaxy S
S23 fe kullananlar varsa ısınma problemi ve şarjın genel olarak söylenenler den daha hızlı düşen varmı ara ara donmalar kasmalar oluyor mu bunun bi çözümü varmı daha önce s22 kullandım s23 fe de amiral gemisi sınıfında bi telefonken bu ara ara donmaları o hissiyatı vermiyor ısınmasınıda anlarım ama şarjı çok hızlı düşüyor yüzde 82 iken şarjdan çektim 10 dakikalık bi telefon görüşmesinde telefon 37 dereceye çıktı kulaklıkla konuşuyordum telefon cebimdeydi 82 den 74 de düştü biraz fazla değil mi 
23 Comments
Galaxy S
Bendeki buz gibi cihaz ısınma şikayetim yok ama pil olayında kişinin ne iş yaptığına bağlı ben şahsen memnunum
0 Likes
ggkkff
Active Level 5
Galaxy S
Genelde kaç derecelerde kullanıyorsun kaç saat ekran süreleri alıyorsun
0 Likes
Galaxy S
Günde 10 saat alıyorum oyun vb oynamazsam sonuçta bu cihazlar s serisi genellikle performans a odaklı çalışıyor pilin hızlı bitmesi gayet doğal
0 Likes
ggkkff
Active Level 5
Galaxy S
Kullanınca hızlı bitmesi normal kullanmayınca genelde bitiyor benim öyle bi problem var
0 Likes
Batur2
Active Level 4
Galaxy S
Benimde biraz ısınma var sanki biri arkada pubg oynuyor gibi şarjı da biraz hızlı bitiyor
0 Likes
Batur2
Active Level 4
Galaxy S
Pil konusunu çözebilmek çok iyi olurdu
0 Likes
ggkkff
Active Level 5
Galaxy S
Aynı benimde o şekilde telefon cebimde şarjı eriyor resmen
0 Likes
Batur2
Active Level 4
Galaxy S
Ekran süreni paylaşabilir misin
0 Likes
Hakan2121
Active Level 6
Galaxy S
Ne kadar telefonla oynamana bağlı daha doğrusu yaptığın işlem alakalı benim gayet güzel yani memnunum çok sosyal medyada dolaşan biriyim çıkarıyor hemen hemen bir günü
0 Likes