Original topic:

S20 Fe Snapdragon i├žin Son Nokta ­čśî

(Topic created on: 02-28-2024 09:00 PM)
413 Views
Cosmosium
Expert Level 1
Options
Galaxy S

image
Samsung

Bildi─činiz ├╝zere s20 fe one ui 6 g├╝ncellemesi i├žin ├žok uzun bir s├╝re g├╝ndemde kald─▒. Bu konuya bir a├ž─▒kl─▒k getirmek i├žin ara┼čt─▒rmalar─▒m ve resmi moderat├Âr. Konu┼čmam ile kar┼č─▒ya ├ž─▒kmam gerekirdi. 

Burada oldu─čuma g├Âre bunu ba┼čarm─▒┼č g├Âr├╝n├╝yorum.­čśü

Moderat├Âre s20 fe'nin one ui 6 al─▒p almayaca─č─▒n─▒ net ve kesin bir ┼čekilde sorarken ki bu konuya bir a├ž─▒kl─▒k getirtmeyi ba┼čard─▒. Bana maalesefki s20 fe'nin g├╝ncelleme hakk─▒n─▒ doldurdu─čunu. Ve bu konuda samsung'un politikas─▒ y├╝z├╝nden hi├ž bir ┼čekilde yard─▒m edemeyece─či veya b├╝y├╝k g├╝ncelleme. Deste─čini getiremeyeceklerini s├Âyledi. 

Anlad─▒─č─▒ma g├Âre 2.nesil olarak sayd─▒─č─▒n─▒z. S20 fe snapdragon , 2020'de ├ž─▒kan exynos modeliyle e┼čit tutulmu┼č olup. Kullan─▒c─▒lar─▒n 2021'den ├ž─▒km─▒┼č sayd─▒─č─▒ tarihi yoksaym─▒┼člard─▒r.

Bunun sonucunda 2 modelde e┼čit anlamda ilerlemi┼č ve e┼čit anlamda g├╝ncelleme ├Âmr├╝n├╝ yitirmi┼čtir. Telefonu sevenleri ne kadar ├žok olsada g├╝ncelleme almamas─▒ndan'da ├žok sinirliler . 
Merak etmeyin , s20 fe Ekim 2024'e kadar ayl─▒k g├╝venlik g├╝ncellemelerini alacak. Ekim ay─▒dan sonrada moderat├Âr├╝n dedi─čine g├Âre bir ka├ž y─▒l g├╝venlik g├╝ncellemesi almaya devam edecek. San─▒rsam 2027 veya 28'e kadar 3 ayl─▒k g├╝venlik g├╝ncellemeleri almaya devam edecek.

Moderat├Âr mesaj─▒
image

─░yi g├╝nler dilerim, samsung fanlar─▒ yine g├╝zel bir ya┼čant─▒n─▒n sonuna geldik. 
S20 fe i├žin zaman doldu ­čĄŚ

12 Comments
_SSalim
Active Level 8
Galaxy S
Bende konustum dedikleri i┼člemci farketmeksizin g├╝ncelleme almayacak s20 fe yapacak bisey yok
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy S
Aynen ├Âyle
CanerS21Fe
Expert Level 4
Galaxy S
S21 fe'nin android 16 olay─▒n─▒da moderat├Ârler cevaplayabilirmi peki
0 Likes
ozgur_s21fe
Active Level 8
Galaxy S
Almayacak android 16 https://www.samsungknox.com/en/knox-platform/supported-devices bu samsungun sitesi t├╝m cihazlar─▒n ne kadar g├╝ncelleme alaca─č─▒n─▒ g├Âsteriyor s21fe android 15
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 4
Galaxy S
Biliyorum onu ama moderat├Ârde s├Âylese iyi olurdu o siteyi 1 senedir biliyorum ama android 16 almas─▒ laz─▒md─▒ mesela baz─▒ ├╝lkelerde android 11 ile test edildi─či i├žin android 15 son g├Âr├╝k├╝yor ama bizim ├╝lkemize android 12 ile geldi belki 16 al─▒r diyorum.
0 Likes
Galaxy S
Ben bu durumu daha ├Ânce a├ž─▒klam─▒┼čt─▒m. Android 12 ile major B olarak geldi. S21 serisiyle ayn─▒ kefeye konuluyor yani.
CanerS21Fe
Expert Level 4
Galaxy S
Evet a├ž─▒klam─▒┼čt─▒n biliyorum ke┼čke a moj├Ârle gelseydi ama art─▒k kabul ettim.S21 fe'nin s21'e g├Âre iyi yani +1 android daha fazla alacak diyordum ┼čimdi fark─▒ kalmad─▒ art─▒k kabul ettim yapacak bir ┼čey yok almayacak android 16
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 4
Galaxy S
Moderat├Âr ile nas─▒l konu┼čtunuz peki?
0 Likes
Niksii
Active Level 5
Galaxy S
Custom rom at yoluna devam et en iyisi
0 Likes