cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy s10 Android 10 !!

(Topic created on: 01-04-2020 11:44 PM)
475 Views
Odessa91
Active Level 2
Options
Galaxy S

Android 10 güncellemesine acil bir yama gerek s10 da ilk zamanlar yaşanan batarya sorunu tekrar hortladı telefon 1 günü çıkarmıyor Klasik samsung bir yeri yaparken yine bir yeri batırıyor ocak güvenlik yamasında batarya ile ilgili bir optimizasyon gerekli tel durduğu yerde 1 saatte yüzde 20 25 şarj harcıyor 3400 mah batarya zaten yetersiz bide şimdi bununla uğraşıyoruz samsung Türkiye yetkilileri Koreye iletin bu böyle olmaz 8000 tllik cihazı 1 gün kullanmıyoruz.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Odessa91,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm.

Öncelikle yaşamış olduğunuz bu durum için üzgünüm. Güncelleme sonrası bu durumun birçok sebebi olabilir.

Bunların en başında ise ;

• Kullanım alışkanlıkları,
  • Senkronize olmamayan uygulamalar olarak sıralayabiliriz.

Pil sağlık durumunuzu ve pil tüketim kontrolünü öncelikle aşağıda size sayacağım adımlar ile yapmanızı önerim.

1. Samsung Members > Yardım Alın (Members Sağ Alt köşede bulunur) > İnteraktif Kontroller > Pil seçeneneklerine dokunalım
  2. Pil Durumu İyi veya Kötü bilgisi gelecektir. Hangi bilgi karşınıza çıktı? -İYİ- ( Eğer “KÖTÜ“ gözüküyorsa bundan sonraki adımları atlayarak direkt yedekleme ve sıfırlama işlemine geçebilirsiniz.)
  3. Gerekli işlemleri sağlayabilmek için menüden tekrar Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil > Pil Kullanımına giriş yapalım.

Bu noktadan sonra Android OS ve Android Sistemi kullanım oranı kaç yazmaktadır?

A ) %20 nin altında ise cihaz performanısınız kullandığınız uygulamalar kaynaklı çabuk tükeniyor.

B ) %20 nin üzerinde ise cihazda yazılımsal bir problem olma ihitmaline karşı yedeklerinizi aldıktan sonra sıfırlamanızı ve bir süre herhangi bir uygulama yüklemeden kullanmanızı öneririm

Tüm bu işlemlere rağmen sorun devam ediyor ise;
htt target=_blankps://www.samsung.com/tr/support/service-center/ adresinden size en yakın yetkili servis bilgisine,

htt target=_blankp://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR  - canlı destek ekibimize,

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/  - azaktan bağlantı ekibimize

ve 4447711 numaralı Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
savarona
Active Level 3
Galaxy S
klasik samsung güncelleme sonuçları.
0 Likes
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Odessa91,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm.

Öncelikle yaşamış olduğunuz bu durum için üzgünüm. Güncelleme sonrası bu durumun birçok sebebi olabilir.

Bunların en başında ise ;

• Kullanım alışkanlıkları,
  • Senkronize olmamayan uygulamalar olarak sıralayabiliriz.

Pil sağlık durumunuzu ve pil tüketim kontrolünü öncelikle aşağıda size sayacağım adımlar ile yapmanızı önerim.

1. Samsung Members > Yardım Alın (Members Sağ Alt köşede bulunur) > İnteraktif Kontroller > Pil seçeneneklerine dokunalım
  2. Pil Durumu İyi veya Kötü bilgisi gelecektir. Hangi bilgi karşınıza çıktı? -İYİ- ( Eğer “KÖTÜ“ gözüküyorsa bundan sonraki adımları atlayarak direkt yedekleme ve sıfırlama işlemine geçebilirsiniz.)
  3. Gerekli işlemleri sağlayabilmek için menüden tekrar Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil > Pil Kullanımına giriş yapalım.

Bu noktadan sonra Android OS ve Android Sistemi kullanım oranı kaç yazmaktadır?

A ) %20 nin altında ise cihaz performanısınız kullandığınız uygulamalar kaynaklı çabuk tükeniyor.

B ) %20 nin üzerinde ise cihazda yazılımsal bir problem olma ihitmaline karşı yedeklerinizi aldıktan sonra sıfırlamanızı ve bir süre herhangi bir uygulama yüklemeden kullanmanızı öneririm

Tüm bu işlemlere rağmen sorun devam ediyor ise;
htt target=_blankps://www.samsung.com/tr/support/service-center/ adresinden size en yakın yetkili servis bilgisine,

htt target=_blankp://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR  - canlı destek ekibimize,

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/  - azaktan bağlantı ekibimize

ve 4447711 numaralı Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes
Galaxy S
recovery modundan wipe cache partition yaparsan çözülebilir
0 Likes
KARGIN
Active Level 3
Galaxy S
samsung bir zamanların nokia sı gibi.artık kaliteli sağlam cihaz yerine **bleep** **bleep** cihaz üretiyor birde üzerine denk gelirse 2 yoksa 1 yazılım gönderiyor.sonrada diyorlar ki her evde bir samsung var
0 Likes