cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Dokunmatik ekran sorunu One UI 6.1

(Topic created on: 4 weeks ago)
67 Views
BohemyaLordu
Active Level 6
Options
Galaxy S
Arkadaşlar Galaxy S23 kullanıyorum. One UI 6.1 güncellemesinden sonra dokunmatik ekran bazen takılıyor düzeliyor sonra ama çok yapmaya başladı bunu. Samsung bu sorunun Googledan kaynaklı olduğunu söyledi ama ne zaman nasıl düzelecek can sıkmaya başladı artık. 
0 Likes
4 Comments
nonamee_s23
Active Level 8
Galaxy S
Parmak izi sorununu nisan güncellemsiyle hallettiler ama dokunmatik sorun hala devam mı ediyomuş ya 🤔ama bide 6.1 s23 için sorunları halletmeye yönelik ayrı bi güncelleme göndereceklerini duydum, batarya ve ısınma sorununu da çözmeleri lazım çünkü
0 Likes
BohemyaLordu
Active Level 6
Galaxy S
Ben hiç parmak izi sorunu yaşamadım ama 6.1 güncellemesi aldıktan sonra dokunmatik afalladı biraz gün içerisinde rahat 5 6 kez dokunmatiği tepki vermiyor tabi bu durum **bleep** oluyor
0 Likes
ahmettkurkcu
Active Level 6
Galaxy S
Ben de bu problemler yok sadece batarya çabuk bitmeye başladı 6.1 güncellemesi sonrası. Keşke 5.1 de kalsaydık 5.1 çok daha iyiydi. Görsellik biraz daha iyi oldu ama batarya performansı kötü olduktan sonra görsellik çok da önemli değil
0 Likes
BohemyaLordu
Active Level 6
Galaxy S
Demek ki güncelleme sonrası bazı sorunlar doğurmuş çeşitli olarak en kısa zaman da düzelir umarım kaderi S22 gibi olmaz inş