cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ekran kaydi

(Topic created on: 01-16-2020 03:46 PM)
939 Views
furkan24
Active Level 6
Options
Galaxy M

Ekran kaydı android 10 ile mi gelecekti

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba furkan24,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Cihazlarımızda yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. M20 model cihazımızda ekran kaydedici özelliği mevcut değildir. Değerli görüşleriniz bizim için çok değerli olduğundan dolayı, geri bildiriminizi ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
21 Comments
dusenenadam
Active Level 2
Galaxy M
Android 10 ile ekran kaydı özelliği gelecekti fakat bugün güncelledim ve özellik hâlâ gelmedi. Yakın zamanda gelir umarım.

image

image

0 Likes
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Kullandığın cihaz samsung türkiye garantili mi? 

0 Likes
furkan24
Active Level 6
Galaxy M
bencede gelmeliydi
0 Likes
Alekai
Active Level 4
Galaxy M
bu uygulamayı yukle ve bana teşekkür etmeyi unutma :smiling-face:
0 Likes
wuubwuub
Active Level 5
Galaxy M
M20 ye One UI Core geldiği için ekran kaydı özelliği gelmeyecek boşuna beklemeyin.
0 Likes
dusenenadam
Active Level 2
Galaxy M
Tam sürüm gelmeyecek mi? Saçmalık resmen.
0 Likes
wuubwuub
Active Level 5
Galaxy M
Tam sürüm gelmeyecek cünkü telefon giris seviyesi oldugu icin (buna A30 da dahil) telefonun arayuzu sacma sapan kasıp kitlenmesin diye bloatware dedigimiz ozellikleri disarida biraktilar. Sadece android 10 a ait klasik ozellikleri aliyor One UI 2 Core.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bloatware olmaması bi taraftan iyi aslında bu da bir avantaj. Ama dezavantajlarıda var...
#D
0 Likes
pllynus
Active Level 2
Galaxy M
Ekran kaydı native olarak pixel cihazlara beta sürecinde geldi ama daha sonra kullanimdan kaldırıldı. Şu an bu özellik için net bir bilgi yok.
0 Likes