cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

EKRAN KAYDI

(Topic created on: 05-13-2021 11:47 AM)
364 Views
Baron6171
Active Level 3
Options
Galaxy M

M31 telefon ile alınan ekran kaydına bak bu nasıl ekran kaydıdır! "Uygulama kaynaklı sorun"cular gelmeden söyleyeyim Samsung un kendi yazılımı game launcherın kendisine ait ekran kaydedicisi ve yine belirteyim ki oyunda kasma donma yaşanmadı(şaşırtıcı bir şekilde) ve bir ekstra olarakta şu lanet olası ekran kaydedicisi özelliğini telefonun tamamına getirin napalım yani ekran kaydı için uygulamaları game launcher'amı atalım neyse bu post bu aylım yeter duy sesimizi Samsung dikkate al bunları 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Baron6171,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

8 Comments
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Galaxy M
Bu video şu anda işleniyor yazıyor göremiyorum videoyu
Baron6171
Active Level 3
Galaxy M
Gelir kardo birazdan
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Sıkıntılı görünüyor. Aynı işlemciyi kullanan A51 cihazımda sıkıntı yok.
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
Game launcher stabil çalışmıyor işlemci kesik kesik kaydetmiş

Azscreen recorder ile dene daha sağlıklı
Istediğin bkalite ayarında kayıt yapabilirsin
Baron6171
Active Level 3
Galaxy M
Kardo ben ekstra yazılım uygulama istesem zaten kullanırım ben bunu samsungun kendisi yapsın istiyorum yoksa tabii ki çözüm olarak ekstra kaydedici kullanabilirim
0 Likes
Galaxy M
Kaydedici güzel çalışmamış. Peki hep oluyormu ?
Baron6171
Active Level 3
Galaxy M
Son güncelleme öncesi denemiştim 1 defa bu 2. denemem 2 sinde de oldu
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Baron6171,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​