cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung m13 neden hızlı şarj olmuyor

(Topic created on: 09-10-2023 12:15 AM)
53 Views
abdullahcelal
Beginner Level 4
Options
Galaxy M
Samsung m13 neden hızlı şarj olmuyor
2 Comments
Solution
YiğitS21FE
Active Level 10
Galaxy M
Galaxy M13 de 15W hızlı şarj özelliği bulunmaktadır eğer 15W hızlı şarj özelliğine sahip adaptör kullanmıyor iseniz hızlı şarj özelliği çalışmaz normal şarj eder veya telefonunun ayarlarında hızlı şarj özelliği kapalı olabilir açmanız gerekiyor
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba abdullahcelal,

 

Kullanıcımızın önerdiği adımı kontrol ettiyseniz ve durum devam ediyor ise yazılım güncellemelerini kontrol etmenizi, olumsuz sonuç almanız halinde Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

 

Sorun hala devam ediyorsa cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes