cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M33 kasma donma

(Topic created on: 01-14-2023 09:08 PM)
287 Views
Arda9990
Active Level 8
Options
Galaxy M

Telefona Android 13 geldi kasma donma hala düzelmedi telefonu sıfırladım yine düzelmedi bu sorun gelecek olan güncellemeler ile düzelir mi ? 

15 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Herkesin beklentisi o şekilde.Eger istersen özelden sıfırdan anlatım linki atarım,40dk kadar izlersin ve düzenlersin.
Arda9990
Active Level 8
Galaxy M
Yardımınız için teşekkürler
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi tavsiye ediyorum.
Samsung members> destek> hata raporları> çıkan sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini seçip tıkla> çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunlarınızı ayrıntılı bir şekilde yazıp sorununuzun sıklığına seçip hata raporunu gönderin.
Yetkililer cihazınızı kontrol ettikten sonra size yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden geri dönüş sağlayacaklardır.

Hata raporunda verilecek yanıtta sorununuz çözülmez ise veya hata raporunuza bir hafta içerisinde yanıt verilmez ise cihazınızı sıfırlayın.

Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.

Bu gibi yöntemleri yapmana rağmen sorun düzelmez ise cihazı samsung yetkili servis merkezine kontrol edilmesi için teslim et. Servis hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini ara. 4447711
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi tavsiye ediyorum.
Samsung members> destek> hata raporları> çıkan sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini seçip tıkla> çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunlarınızı ayrıntılı bir şekilde yazıp sorununuzun sıklığına seçip hata raporunu gönderin.
Yetkililer cihazınızı kontrol ettikten sonra size yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden geri dönüş sağlayacaklardır.

Hata raporunda verilecek yanıtta sorununuz çözülmez ise veya hata raporunuza bir hafta içerisinde yanıt verilmez ise cihazınızı sıfırlayın.

Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.

Bu gibi yöntemleri yapmana rağmen sorun düzelmez ise cihazı samsung yetkili servis merkezine kontrol edilmesi için teslim et. Servis hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini ara. 4447711
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bende dün android 13 e geçtim herhangi bi problem yok ve tam kurulum yapmadan sıfırladım
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bakim modu geldimi
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Oo geldi tabiki otomatik optimizasyon dahi sonra pili korur bile geldi am üzücü olan odak modu gitti
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Demekki a03s çabuk bozuluyormuski ilk ona vermisler bakim modunu a52 ye bile vermemisler bakim modunu
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Yoo hiç te bozulmuyor hatta m52 cihazları bile 5.1 de alıcak bu özelliği en son tr de yapılan samsung unpacked etkinliğinde söylemişlerdi bozulma ile alakası yok