cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M33 kasma donma

(Topic created on: 01-14-2023 07:47 PM)
491 Views
Arda9990
Active Level 8
Options
Galaxy M

Telefona Android 13 geldi kasma donma hala düzelmedi telefonu sıfırladım yine düzelmedi bu sorun gelecek olan güncellemeler ile düzelir mi ? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Arda9990,

Konu ile ilgili, aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

• Cihazınızı, güç tasarrufu modunda kullanıyorsanız, güç tasarrufu modunu pasif hale getirerek kontrol ediniz. Cihaz güç tasarrufu modundayken, daha az pil tüketmek adına, tam performans sağlamayabilir. Bu durum, cihazda donmaya/kasmaya neden olabilir. Bildirim panelinden "Güç Tasarrufu" modunu pasif hale getirebilir ya da "Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil > Güç Tasarrufu" seçeneğini kapalı konuma getirebilirsiniz.

• Ayarlar > Cihaz Bakımı bölümünden, belirli aralıklarla sistem optimizasyonlarını yapınız.

• Cihazınızı günde bir defa yeniden başlatarak kontrol etmenizi rica ederiz.

• Herhangi bir uygulama yükledikten sonra, cihazınızda donmalar başladı ise son yüklediğiniz uygulamaları kaldırarak kontrol etmenizi rica ederiz. İndirilen bazı 3. parti uygulamalar, cihazınızda donmalara neden olabilir. İşlem için "Ayarlar > Uygulamalar" bölümünden, silmek istediğiniz uygulama içerisine giriş sağlayarak "Kaldır" bölümüne dokunduğunuzda, uygulama cihazdan kaldırılacaktır.

• Cihazda, SD kart kullanıyorsanız, SD kart kaynaklı bir durum da meydana gelmiş olabilir. SD kartınızın okuma ve yazma hızı, cihaz ile uyum sağlamadığında, cihazda donmalar meydana gelebilir. Bu nedenle, cihazınızdan SD kartınızı çıkartarak kontrol etmenizi rica ederiz.

Yukarıda paylaşmış olduğum adımları uygulamanıza rağmen, uygulamalarda ya da menü geçişlerinde donmalar devam ederse, Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Hata raporları > Yavaş Cihaz" bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak "Gönder" butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

15 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Herkesin beklentisi o şekilde.Eger istersen özelden sıfırdan anlatım linki atarım,40dk kadar izlersin ve düzenlersin.
Arda9990
Active Level 8
Galaxy M
Yardımınız için teşekkürler
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi tavsiye ediyorum.
Samsung members> destek> hata raporları> çıkan sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini seçip tıkla> çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunlarınızı ayrıntılı bir şekilde yazıp sorununuzun sıklığına seçip hata raporunu gönderin.
Yetkililer cihazınızı kontrol ettikten sonra size yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden geri dönüş sağlayacaklardır.

Hata raporunda verilecek yanıtta sorununuz çözülmez ise veya hata raporunuza bir hafta içerisinde yanıt verilmez ise cihazınızı sıfırlayın.

Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.

Bu gibi yöntemleri yapmana rağmen sorun düzelmez ise cihazı samsung yetkili servis merkezine kontrol edilmesi için teslim et. Servis hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini ara. 4447711
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi tavsiye ediyorum.
Samsung members> destek> hata raporları> çıkan sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini seçip tıkla> çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunlarınızı ayrıntılı bir şekilde yazıp sorununuzun sıklığına seçip hata raporunu gönderin.
Yetkililer cihazınızı kontrol ettikten sonra size yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden geri dönüş sağlayacaklardır.

Hata raporunda verilecek yanıtta sorununuz çözülmez ise veya hata raporunuza bir hafta içerisinde yanıt verilmez ise cihazınızı sıfırlayın.

Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.

Bu gibi yöntemleri yapmana rağmen sorun düzelmez ise cihazı samsung yetkili servis merkezine kontrol edilmesi için teslim et. Servis hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini ara. 4447711
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bende dün android 13 e geçtim herhangi bi problem yok ve tam kurulum yapmadan sıfırladım
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bakim modu geldimi
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Oo geldi tabiki otomatik optimizasyon dahi sonra pili korur bile geldi am üzücü olan odak modu gitti
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Demekki a03s çabuk bozuluyormuski ilk ona vermisler bakim modunu a52 ye bile vermemisler bakim modunu
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Yoo hiç te bozulmuyor hatta m52 cihazları bile 5.1 de alıcak bu özelliği en son tr de yapılan samsung unpacked etkinliğinde söylemişlerdi bozulma ile alakası yok