cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31 KASMA SORUNU

(Topic created on: 01-08-2022 10:39 PM)
81 Views
FearM4X
Active Level 1
Options
Galaxy M

Normalde M31 kullanicilarindan stabil fps ve isinma olmadigini goruyorum ama benim cihazimda hem isinma hemde kasma sorunlari var bu kasma sorunlari sadece oyun ici degil normal arayuzdede takilmalar oluyor ve bu beni uzuyorki bu telefona yakisan bir sey degil ilerki yazilim guncellemelerinde bunun dikkate alinmasini istiyorum.

7 Comments
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Cihazınızı sıfırlamanız ı öneriyorum
FearM4X
Active Level 1
Galaxy M
Denedim ama pek işe yaramadi
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Cihazınızın incelenmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum uygulamaları ekranına gelin Samsung uygulamasını bulun tıklayıp girin altıda yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın uygun hata seçeneğini Bulamazsanız Diğer hata seçeneğine tıklayın cihazınız için uygun hata seçeneğini Bulut tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı yazın
Önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder Bu yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakın sorununuzun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken Samsung members uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar mutlaka uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman sizlere şöyle bir bildirim gelecektir
Bildirim
Hata raporlari gonderildi
Bu hatayı liseye bildirdiğiniz için teşekkür ederiz
Yetkililer cihazınızı
Inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde konu ile ilgili olarak Samsung Menderes uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy M
Samsung menderes değil Samsung MEMBERS*
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Hata raporu göndermek için şu uygulamaya tıklayıp gireceksiniz
Samsung menbırs
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy M