cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31 son güncelleme de sorunu yaşayan var mı?

(Topic created on: 09-20-2022 11:24 AM)
208 Views
balkes10
Beginner Level 4
Options
Galaxy M

Telefonum güncelleme yaptıktan sonra kasmaya başladı. Özellikle mobil veride çok kasıyor. Güncelleme yaptıktan sonra başka kasma sorunu yaşayan oldumu. Ya da sıkıntı yaşamayan oldumu .

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Güncellemelerden sonra boyle durum yasanabiliyor. Cihazin daha stabil calisabilmesi icin yedekleyip sıfırlaman gerekiyor. Sorun hala devam ederse samsung yetkili servisinden destek almalısın.

View solution in context

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var
GürkanA21s
Expert Level 1
Galaxy M
Bende de kasma sorunu arayüzde olsun uygulamalarda olsun bitik halde
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Yetkileri aramanızı birdirmenizi tavsiye ederim 4447711
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Güncellemelerden sonra boyle durum yasanabiliyor. Cihazin daha stabil calisabilmesi icin yedekleyip sıfırlaman gerekiyor. Sorun hala devam ederse samsung yetkili servisinden destek almalısın.
balkes10
Beginner Level 4
Galaxy M
Samsung members uygulamasından hata raporu yavaş cihaz seçeneğinden sorun hakkında bilgi yazıp gönderdim. Samsung ýetkili kişi tarafından geri dönüş aldım. Yetkili kişi Samsung tutor uygulamasından bağlantı sağlayıp erişebilirlik ve uygulama ayarlarını sıfırlamasına rağmen çözüm olmadı. Bende en son çare olarak telefonu fabrika ayarlarını sıfırladım ama yinede kasma aynı şekilde devam ediyor.
Thevivian
Active Level 5
Galaxy M
Cihazı kapatıp açın ve Play Store ve galaxy store güncellemelerini yapıp yeniden başlatın.