cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M52 5G Güncelleme Sorunu

(Topic created on: 3 weeks ago)
282 Views
divitdx
Active Level 2
Options
Galaxy M

image

Belirli bir süredir telefonda yavaşlama ve yer yer takılmalar hissediyordum ve bunu hiç olmadığı kadar yapmaya başladı. Bazen güç tuşuna bastığımda ekran açılmıyor, birkaç saniye beklemem gerekiyor. Bugün ise birkaç kez kendi kendine yeniden başlatma yaptı, şarja takılı iken aynı güç tuşu hatasını verdi şarjdan çıkarınca da ekrandaki şarj olduğunu gösteren ekran yaklaşık 30 saniyeliğine orada kaldı. Şimdi de güncelleme yapmamı öneriyor lakin güncelleme gelmemiş. Ne yapmalıyım?
23 Comments
meteh4nS23
Active Level 2
Galaxy M
Aklıma sadece virüs olma ihtimali geldi. Reset atılabilir. Virüs yoksa bile cihaz rahatlar bir nevi.
0 Likes
divitdx
Active Level 2
Galaxy M
Hocam hard reset kombinasyonu nedir ya da nasıl yapılır? Aklıma benim de virüs geldi lakin telefonun kendi virüs tarayıcısı da bir sorun bulamıyor.
0 Likes
Galaxy M
Hocam telefonu güç tusundan kapayın sonra ses+güç tuşuna basın hard reset atin ordan
0 Likes
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba spritualhydra1

Samsung tarafından onaylı olmayan resetleme işlemleri, ürüne zarar verebilir. Bu tür yetkisiz işlemler, cihazınızı garanti kapsamı dışında bırakabilir. Bilgilerinizi yedekledikten sonra Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz; https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/ 

Teşekkürler. 
MOD

0 Likes
Galaxy M
Bu gönderiyi @davutx adlı kişi ile paylaşabilir misiniz?
0 Likes
divitdx
Active Level 2
Galaxy M
Teşekkürler bilgilendirme için.
0 Likes
meteh4nS23
Active Level 2
Galaxy M
Hocam hiç bilmediğim konu hard reset mevzusu. Youtubede illaki vardır. Telefonun virüs tarayıcısına pek güvenilmez bence. Zaten öyle kullanmaya devam ederseniz sinirden telefonu kırma ihtimaliniz yüksek 😀. Yarın müşteri hizmetlerini arayıp sorunu söyleyin sonra duruma göre hard reset atarsınız öğrenip.
0 Likes
divitdx
Active Level 2
Galaxy M
Hocam hard reset işlemi öğrendiğim kadarıyla android 11den itibaren engellenmeye çalışılmış, müşteri hizmetleri destek vermeyebilir o yüzden ama yine de dediğiniz gibi videolara bi bakayım ben
0 Likes
meteh4nS23
Active Level 2
Galaxy M
Olsun hocam, siz yinede arayın belki mantıklı bi çözüm söylerler reset atmak zorunda kalmazsınız. Büyük ihtimal çözüm üretemeyecekler ama aramaktan zarar gelmez hocam.
0 Likes