cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung servis

(Topic created on: 06-20-2020 05:43 AM)
181 Views
mehmet059
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaşlar iyi geceler 1 aylık a71 telefonum şarj almıyor başka telefon markalarının hızlı şarj aletlerini denediğim zaman normal şarj alıyor sorun bataryadamı yoksa teldemi bilgim yok 2 ucu  type c kablo bulmak zor telefonu servisemi vermem gerekiyor servis için yorumları okuduğumda sıkıntı yeri yapıyolar ama 5 tanede yeri bozuyolar gibi yorumlar okuyorum telefonu alabilmek için gece gündüz calıstim korkuyorum bisey olcak diye

14 Comments
mehmet059
Active Level 4
Galaxy A
trakya'ya en yakın servis istanbul reis ama ben sabah yeni bir şarj aleti ile deneyim eğer olmazsa son çağre servis'e vermek olcak
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Allah yardımcın olsun yapacak başka birşey yok
ainos
Beginner Level 3
Galaxy A
daha 2 gün önce a71 tlf aldım şarj hemen bitiyor bu nedir anlamadım durduk yerde bir tlf şarjı bitermi.önceki telefonum c7 diydi şarjı gayet iyi dayanıyordu.nedir a71 in bu şarj problemi bilseydim almazdım çok yazık ya bir çözüm bulun lütfen.para kolay kazanılmıyor.
mehmet059
Active Level 4
Galaxy A
benim bi önceki telefonum a50 idi gram sıkıntı yoktu uzun süre kullandım hiç bir sıkıntısını görmedim ama sıkıntılardab dolayı sattım
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmet059,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Farklı bir orijinal Samsung hızlı şarj aleti ile tekrar deneyiniz. Bu işleme rağmen sorun çözülmez ise cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD