cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

bixby voice

(Topic created on: 02-19-2020 12:43 PM)
256 Views
YusufA30s
Active Level 5
Options
Galaxy A
Forum moderatorleri lutfen yanlis bilgi vermeyin bixby hakkinda yardim istedim cihazimin modelini soyledim a30s bana bixby voice nasil kullaniliyor anlatiyorsunuz 3kezde sordum desteklemiyomu acaba diye. Kendi cabalarimla samsung musteri hizmetlerini aradim ve  bakarak cihaz desteklemiyo dediler 2020de cikan bir cihaz bunu nasıl desteklemez o ayri bi dava,burdaki moderatorler bi ise yaramiyo bu ayri bir dava...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba yavuzoglu291,

Ben Samsung Forum Moderatörü Yeşil.

Tarafınıza yanlış bilgi ya da yanıltıcı bilgi verme durumu söz konusu değildir.

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. A30S cihazımızda, Bixby Voice özelliği mevcut değildir. Satın alım işlemi öncesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı bulabilmek için Samsung Türkiye resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

Açmış olduğunuz "Bixby" (https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Bixby/td-p/3513028/page/2) başlığında içerik olarak Bixby nedir ve Bixby Home nasıl kullanılıyor olarak soru yönlendirdiniz. Bixby ve Bixby Home hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılarak, A30S cihazı için Bixby Home'un nasıl açılacağına dair bilgilendirme yapılmıştır. Yapılan bu bilgilendirmeler kullanım kılavuzunuzda da yer almaktadır. 

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

5 Comments
YusufA30s
Active Level 5
Galaxy A
neyo bekliyon kardesim servise gittin ne diyolar benmde arada cekmiyo 4.5 g az once yine oldu ucak moduna aldm ciktim duzeldi cok nadir yapiyor sebeke sorunum yok ama 4.5 g yazisi gorunuyo internet kullanamiyorm
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba yavuzoglu291,

Ben Samsung Forum Moderatörü Yeşil.

Tarafınıza yanlış bilgi ya da yanıltıcı bilgi verme durumu söz konusu değildir.

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. A30S cihazımızda, Bixby Voice özelliği mevcut değildir. Satın alım işlemi öncesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı bulabilmek için Samsung Türkiye resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

Açmış olduğunuz "Bixby" (https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Bixby/td-p/3513028/page/2) başlığında içerik olarak Bixby nedir ve Bixby Home nasıl kullanılıyor olarak soru yönlendirdiniz. Bixby ve Bixby Home hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılarak, A30S cihazı için Bixby Home'un nasıl açılacağına dair bilgilendirme yapılmıştır. Yapılan bu bilgilendirmeler kullanım kılavuzunuzda da yer almaktadır. 

Teşekkürler.

MOD

YusufA30s
Active Level 5
Galaxy A
kardesim.yazdigin yorumlara bi bak bakaym bana bixby voice nasil kullanildigini anlatiyosun daha cihazin destekleyip desteklemedigini bilmiyosun sen bizin aklimizla dalga geciyosun resmen yazdigin yorumu okuduk brakin bu isleri
Princee90
Active Level 8
Galaxy A

Üşenmedim ben de okudum :face-with-tears-of-joy: yalnız hatan var çünkü sen ürün modelini moderatörden önce söylememişsin ve moderatör sana modelini söyledikten sonra bixby homeu nasıl kullancanı söylemiş. Aklınla aklın dalga geçiyoo :face-with-tears-of-joy:

0 Likes
YusufA30s
Active Level 5
Galaxy A
nereyi okudun sen baskan sen okumamissin belli
0 Likes