cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A54 Pil çok hızlı bitiyor

(Topic created on: 11-13-2023 10:08 PM)
314 Views
Mistik-Ağac
Active Level 6
Options
Galaxy A

Merhabalar. A54 cihazımı 8 kasım 2023 tarihinde elime ulaştı. Şarjı 57-54 arası gelmişti. Kurulum yaparken, doğal olarak şarjı düştü. Ertesi gün sonuna kadar şarj ettim, normal kullanım alışkanlıklarıma göre kullandım. Şarjı akşam 7 civarı bitti, gerçekten inanamadım, 5000 mAh pil nasıl bu kadar hızlı bitebilir? Eski telefonum Samsung Galaxy M20 idi onunda 5000 mAh pili vardı, ama 1 günü rahatlıkla çıkarıyordu. Umarım Samsung yetkilileri/Başka birisi yardımcı olur.

Not olarak:
  • NFC = Kapalı
  • Konum = Kapalı
  • Bluethoot = Açık
  • Mobil veri = Gerektiğinde
  • 120hz Ekran yenileme = Açık
  • 4.5G = Kapalı
  • Güç tasarufu = Kapalı
  • Always On Display = Dokumduğumda
  • Bixby Voice Wake Up = Kapalı

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Cihazınız öncelikle hayırlı olsun. :)
Yeni adaptif batarya özelliği kullanımınız ve şarj alışkanlığınızi öğrenmek için maksimum sizden 1 hafta ister.
Sonra kendiliğinden düzelecektir, merak etmeyin. :)

View solution in context

16 Comments
Solution
Galaxy A
Cihazınız öncelikle hayırlı olsun. :)
Yeni adaptif batarya özelliği kullanımınız ve şarj alışkanlığınızi öğrenmek için maksimum sizden 1 hafta ister.
Sonra kendiliğinden düzelecektir, merak etmeyin. :)
Mistik-Ağac
Active Level 6
Galaxy A
Pekala, cevabın için teşekkürler. :)
Galaxy A
Rica ederim :)
Cestoomg
Active Level 7
Galaxy A
İki telefonun arasında pil performansının farklı olması çok normal ekran teknolojileri farklı, a54ün işlemcisi daha güçlü ve yazılımı daha yüksek, güncel. Bende eski telefonum a21s'de 15 saat ekran süresi alırken a34'de 9-10 saat alıyorum ama ikiside 5000 mah batarya mesela
dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy A
hocam bendede a34 var tiktok yutup insta falan takılıyorum en yüksek 7 yi gördüm siz nasıl 10 gördünüz
0 Likes
Cestoomg
Active Level 7
Galaxy A
Hocam benim için önemli olan pil olduğu için telefonun aklınıza gelebilecek her şeyini kısıyorum. Forumlarda araştırırsanız bunun için rehberler bulabilirsiniz belki bu forum için bende bi rehber hazırlayabilirim. 120 hz kullanıyorsanız 7 saat gayet iyi bu arada.Screenshot_20231113_170036_Device care.jpg
0 Likes
dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy A
evet 120
0 Likes
h23wku
Active Level 1
Galaxy A
A33 cihazıda ilk gün(100% dolduktan sonra) günü zor kurtardı. Eski telefon a7 bile bir günü zaten kurtarıyordu. Hala da günü zor kurtarıyor.
h23wku
Active Level 1
Galaxy A
Cr1 sadece problemi perdeliyor