cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A34 İç kulaklık(ahize) sorunu

(Topic created on: 08-27-2023 02:30 PM)
251 Views
furkan3312
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar bu telefonu alalı neredeyse 1 hafta falan oldu.Geçen koruyucu ekran taktırmak istedim şehir içindeki telefonculardan birine gittim.Adam koruyucu ekranı taktı ama koruyucu ekranı telefona uyarlamak için bıçak gibi bir alet kullandı telefonun üst kısımdaki ahizeyi sanırım deldi.Ses performansında azalma var ne yapmam lazım teknik servise de güvenemiyorum daha önce başka marka telefonumu teknik servise yolladım para iadesi yapicaz diyip işin içinden sıyrıldılar :(

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Exynos1380
Active Level 3
Galaxy A
Hocam öncelikle yakınlarda
samsung yetkili servis falanvarsa oraya götür hiç garanti dışıyetkili servis dışında bir yere götürmemeni tavsiye ederim çünkü garanti de boşa gider hem samsungun muşteri memnuniyeti ödülleri olması lazim senle ilgilenirler

View solution in context

4 Comments
Solution
Exynos1380
Active Level 3
Galaxy A
Hocam öncelikle yakınlarda
samsung yetkili servis falanvarsa oraya götür hiç garanti dışıyetkili servis dışında bir yere götürmemeni tavsiye ederim çünkü garanti de boşa gider hem samsungun muşteri memnuniyeti ödülleri olması lazim senle ilgilenirler
furkan3312
Active Level 1
Galaxy A
Hocam internette orijinal yedek parçasını buldum onu satın alıp yasadigim ilcedeki telefoncuya taktırabilirim profesyonelce çalışan bildiğim birisi var
Exynos1380
Active Level 3
Galaxy A
Hocam tamam ama şimdi başka telefoncu daha da bizarsa bu sefer hem garantun de elden gitmiş olur hem de yeni telefon almak zorunda kalırsın profesyonelse bilemem ama seçim senin umarım telefonun ilk aldığın gibi olut
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
Modeline Uygun olmayan uyumsuz jelatin Kullanmış olup ahize yerini kapatmış ordan ses deliklerini açmaya çalışmış olmasıdır