cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A30 dokunmatik sorunu

(Topic created on: 02-07-2021 07:42 PM)
3607 Views
KaanErsoyS23
Active Level 8
Options
Galaxy A

Son güncellemelerden sonra telefonun alt kısmındaki dokunmatik karmaşıklığını benden başka yaşayan var mı? Dokunuyorum sağa sola kaydırıyor ekranı. Kaydırıyorum dokunuyor. Özellikle klavyeden yazı yazamıyorum. Bu sorun yazılımsal çünkü telefonu kilitleyip tekrar açınca düzeliyor. Sürekli olmuyor ama 5 kilit açmamda 1inde dokunmatik bu hale geliyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba KaanErsoyA30,

Ben Yeşil, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

• Cihazınızın dokunmatik ekranını koruyan herhangi bir ekran koruyucu bulunuyorsa çıkartıp tekrar kontrol edebilirsiniz.

• Dokunmatik ekrana, ekran koruyucusu veya isteğe bağlı aksesuarlar takarsanız, dokunmatik ekran düzgün çalışmayabilir.

• Cihazınızın yazılımının en yeni sürüme güncellendiğinden emin olun.

• Dokunmatik ekran nemli ortamlarda veya suya maruz kaldığında arızalanabilir.

Sorunun deam etmesi halinde, cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

12 Comments
ArdaBk
Active Level 6
Galaxy A
Yeni gelecek güncellemeyle düzeltilecektir
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy A
sorunun sadece bende mi yoksa genel mi olduğunu bilmiyoruz ki. ayrıca daha yakında güncelleme geldi 3 ay dokunmatik bozuk mu kullanacağım ben
Yaman0
Active Level 6
Galaxy A
bende sorun yok şarj sıkıntısı var sadece
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy A
şarj herkesde var ama emin misin dokunmatikte sorun olmadığına
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy A
bir de ekran hassasiyetin açık mı belki ondandır
Yaman0
Active Level 6
Galaxy A
evet açık o kapalıyken bazen oyunda algilamiyordu.
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy A
bende de açık inşallah sorun bende değildir tek. ama sorun bende olsa ekran kapayıp açınca düzelmezdi yazılımsal sorun var bence
ArdaBk
Active Level 6
Galaxy A
Format atmayı deneyebilirsiniz
ArdaBk
Active Level 6
Galaxy A
Her ay güvenlik güncellemesi atılıyor zaten illaki düzeltilir