cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Isınma

(Topic created on: 07-29-2022 01:21 AM)
A125F
Active Level 4
Options
Galaxy A

Telefonum A 12  2021 Kasım Tarihinde alındı o günden bugüne hiç sıkıntı yaşamadım ama şu son 1 ayda cihazım 40 derecelere çıkmaya başladı ama önceden en fazla maks pubg oynasam bile aralıksız 36 dereceye çıkıyordu şu an ise sadece instada wp de ve Twitter dolaşmama rağmen 40 dereceyi buluyor bir şey önerirmisiniz (kılıfım sıkan bi kılıf değil yaz ayında köyde olduğumuz için fazla sıcak değil telefon odada duruyor.)

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Eğer cihazı serin ortamda kullandığınız halde çok aşırı derecede ısınıyorsa detaylı kontrol edilmesi için cihaz içerisinde bulunan verileri yedekledikten sonra garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine cihazı teslim etmenizi öneriyorum Samsung servisi ya da cihazınızın garanti işlemleri hakkında bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanızı öneriyorum 4447711
Apo_S22
Active Level 4
Galaxy A
Birde sunu ekleyeyim video ya çekin yollayın sorununuzu
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Normal bir durum hava dan dolayi hepimizte oluyor
Apo_S22
Active Level 4
Galaxy A
Hocam bende isinma ile yolladim anakart değişti
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ne zaman gonderdinix
Apo_S22
Active Level 4
Galaxy A
25 temmuzda verdim bayiye 27 sinde servise geldi bugunde kargoya verilmis
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba A125F,

 

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları > Telefon sıcaklığı bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız.

 

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

 

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

 

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:


• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.


• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD