cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

BATARYA SORUNU

(Topic created on: 04-18-2021 01:51 PM)
440 Views
ByBaşkentlı
Active Level 6
Options
Galaxy A

A71 de şöyle bir durum var Android 10 dada 11 dede geceden sabaha dusme olmuyor bende en fazla %1 düşürmekte fakat (100% %98) (%64 %58) kullaniyim kullanmayim kendi kedine şarjı düşüyor ekran acik kapali farketmiyor birde %30 aşa inince hızlı düşüyor defalarca hata raporu gönderdim defalarca servise gittim hepside sorun yok dedi peki neden böyle oluyor servis batarya kalibrasyonu yapmıştı acaba ondanmi kaynaklanıyor cihaz daha 5 aylik batarya durumuda iyi gözüküyor burda

Resolved!
bâbÿ
Active Level 6
Galaxy A
95
0 Likes
ByBaşkentlı
Active Level 6
Galaxy A
%64 ile %58 arsinda yarim saat hic kulanmadan bekletsenebi düşecekmi şarjın
0 Likes
bâbÿ
Active Level 6
Galaxy A
Tamam denerim atarım sana
Gamer27
Active Level 4
Galaxy A
arka plandaki uygulamalar zorluyordur şarj kullanımını play storeda game launcher var onu indirip arkaplan uygulamalarını temizlemeyi dene ben yaptım faydasınıda gördüm
0 Likes
ByBaşkentlı
Active Level 6
Galaxy A
Şimdi gardsim ama şöyle bi sikinti var niye sagdece soyledihim araliklarda oluyo bu diğer sarj araliklarinda hicbir sikinti yok
0 Likes
Gamer27
Active Level 4
Galaxy A
söylediğin aralıklarda ya bi uygulama aşırı ısıtmıştır cihazı o sebeple o aralıklarda şarj tüketimi hızlanıyordur olabilir bataryanı değiştirmekte ya da bir kere cihazı sıfırlamanda fayda var
0 Likes
ByBaşkentlı
Active Level 6
Galaxy A
Valal en son 3 hafta önce sıfırladım acaba arka planda calisan bi uygulama yüzündenmi oluyor diye hicbirsey yuklemedigim halde gene ayni aralikta düşüyor burde cihaz 5 aylik ve aldigim gunden beri böyle
0 Likes
Gamer27
Active Level 4
Galaxy A
Eğer 11 güncellemesini yaptıysan gördüğüm kadarıyla 11 güncellemesinde şarj tüketimi hızlandı ve ekran ile ilgili sıkıntılar var düzeltilirmi bilmem
0 Likes
ByBaşkentlı
Active Level 6
Galaxy A
Yok Android 10 dada bu sorun vardı
0 Likes
azar2121
Active Level 3
Galaxy A
Valla kardeşim aynı sorun bendede var bende m51 kullanıyorum aynen dediğin gibi %100de şarjdan çıkartıyorsun bi bakıyorsun yarım saate varmadan 99a yada 98e düşüyor ve bnm 65 ila 55 arası falan bide 30 ila 20 arası öyle oluyor misal telefonu wifi mobil veri herkes kapalı %61de bırakıyorum Bi bakıyorum yarım saate varmadan 59a düşmüş 5 kere servise gittim boş müşteri hizmetlerini arıyorum oda boş sadece seni oyalıyorlar yok efendim arka planda uygulama saat çalışıyor falan oyalıyorlar seni yani bin pişman oldum aldığıma
0 Likes