cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 batarya

(Topic created on: 11-19-2023 06:01 PM)
83 Views
Captain_ByLord
Active Level 10
Options
Galaxy A

Oyun oynamazdım normalde ama bukez indirdim oynadım.hafif ısınma oldu...telefonda hiçbir kısıtlama yok.5g den tutunda 120 hz ye....%100 den %11 e 5 saat bence iyi

image

17 Comments
Actixel
Expert Level 1
Galaxy A
Ne alaka kardeşim? Samsungun ürünün maliyetinden kısmasından bahsettim.
0 Likes
ComradeS62
Active Level 6
Galaxy A
Ya bunlara anlatamazsın beş para etmez çöp53 işte. Sözde orta segment girişli cihaz ama performans olarak en alt seviye cihazlardan farkı yok. Hee hee diyip geç :)
zeto
Active Level 9
Galaxy A
O cihaz orta segment cihaz ondan dolayı işlemciye pek takılma islemci ve ozelliği kırpılmış cihaz
Captain_ByLord
Active Level 10
Galaxy A
Şuana kadar şikayetim yok,ufak tefek şeyler var oda batarya.ortalama 6,6,5 saat civarlarında açık ekran süresi alıyorum nedeni bu ,daha çok beklerdim yani.ama basta foto çekim kalitesi kamerası hızı bence çok iyi..exynos beğenmeyen bir millet olduk çıktık ))
Actixel
Expert Level 1
Galaxy A
Ben Exynos 990 işlemcili Galaxy S20 Plus kullanmış biriyim. Exynos mu? Birdaha asla.
ComradeS62
Active Level 6
Galaxy A
Exynos işlemci şu yönden çok iyi mesela üşüdün mü hemen kurcala telefonu ısınırsın. Evde tüp mü bitti?? Hemen oyuna gir 10 dakika oyun oyna telefon üstünde yemek pişir :)
Captain_ByLord
Active Level 10
Galaxy A
Doğrudur,kullanmayabilirsin,saygı duyarım.ben A53 kullanıyorum!!!
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba EByLord_A53,

Oyun esnasında cihazınız daha fazla performans harcadığı için ısınma durumu söz konusu olabilir. Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Geri Bildirim Gönder > Hata Raporları > Telefon sıcaklığı bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak '' Gönder '' butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes