cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A53 batarya

(Topic created on: 11-19-2023 12:58 PM)
472 Views
Captain_ByLord
Active Level 10
Options
Galaxy A

Oyun oynamazdım normalde ama bukez indirdim oynadım.hafif ısınma oldu...telefonda hiçbir kısıtlama yok.5g den tutunda 120 hz ye....%100 den %11 e 5 saat bence iyi

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba EByLord_A53,

Oyun esnasında cihazınız daha fazla performans harcadığı için ısınma durumu söz konusu olabilir. Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Geri Bildirim Gönder > Hata Raporları > Telefon sıcaklığı bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak '' Gönder '' butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
17 Comments
SOUND18
Active Level 7
Galaxy A
Bir telefonda kısıtlama olmadan 5 saat ekran süresi çok az benim kanaatimce bu şekilde ez 12 saati kısıtlanmadan görebilmeli. Tüm telefon üreticilerinin sorunu batarya dayanımı kalibrasyonu. Buna çözüm bulmaları lazım hemen hemen her ay yeni bir cpu ve gpu Arabirim tasarlanıp üretiliyor, sonuç olarak bataryanın hızlı şarj ile olmasıda bir çözüm değil. En büyük sorun BATARYA istesinler bunu da aşarkar ama yapmıyorlar ne hikmetse. İyi günlerde kullanın Saygılarımla
Captain_ByLord
Active Level 10
Galaxy A
Aynı fikirdeyim,maalesef 50binlik 70binlik 100 binlik telefonlarda durum aşağı yukarı aynı malesef,teşekkürler iyi günler.
Galaxy A
Samsung M34 e 6000 mAh koymasını biliyor da S21 fe cihazına 4500 mAh koyuyor olacak iş değil.Kasıtlı yapılıyor malesef,istese samsung a55 e 6000 mAh kapasiteli batarya koyar ama telefon kalınlaşabilir belki ayrıca diğer telefon üreticilerine de bakıyorlar çoğu 5000 kapasite ile devam ettiği için samsung da muhtemelen 5000 mAh kapasiteye çıtayı şimdilik sabitlemiş gibi,bazı cihazlar istisna.
ComradeS62
Active Level 6
Galaxy A
A53 oyun performansı en kötü telefonların başında geliyor. Zaten işlemcisi exynos oyun oynanacak bir telefon değil. Günlük kullanımlık telefon beş para etmez yani
Captain_ByLord
Active Level 10
Galaxy A

Sen Samsung mühendislerinden iyi biliyorsun,bizde bu telefonu aldık 

Actixel
Expert Level 1
Galaxy A
Öncelikle A53 değil Çöp53. Dediklerinize katılıyorum. Soğutma ve İşlemci bakımından çok kötü olduğu için oyun performansı da berbat. Paradan kısınca bunlardan da kısmış oluyorsunuz ama bazıları anlamıyor maalesef.
Captain_ByLord
Active Level 10
Galaxy A
Çok bilmiş.herseye oyun gözüyle bakıyorsun,bana yetiyor,kamera hız batarya,sen alma alanında maddi yönden eleştirmek sanamı düşer?
Actixel
Expert Level 1
Galaxy A
Ben seni değil telefonu eleştiriyorum kardeşim. Kendi arayüzünde kasan bir cep telefonu kötü bir cep telefonudur.
Captain_ByLord
Active Level 10
Galaxy A
Paradan kısınca diyorsun?
52 yaşında adamın paylaşımının altına yazıyorsun,insanın zoruna gidiyor!
Üniversitede çocuk okut onun ihtiyacı varken sen git 50 -60 bine telefon al.bizim bakış acımız farklı,sizin gibi bakmıyoruz mevzulara!!!