cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A53 Hakkında...

(Topic created on: 11-19-2023 05:17 PM)
288 Views
irfann3
Active Level 6
Options
Galaxy A

Gönderilerde çok görüyorum "almaz olsaydım oyun oynarken telefon patlayacak seviyeye geliyor..."diyenleri. Arkadaşlar bu telefon bir oyun telefonu değil işlemcisinden de anlaşılacağı üzere. Oyun için telefon alacak olanlar bu telefonu almaması daha iyi olur. Ayrıca günlük kullanımda ağır oyunlar hariç (Pubg gibi) gayet güzel bir telefon. Selametle...

15 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A14 Le Dalga Geçiyor Millet Halbuki Samsung Oyun Telefonu Değil 😂
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sen a14 le candy crus testi ne zaman gelir😍
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
J7 Prime De Bile O Oyun Kasmax Ego %100 Sanki Lamborghini Sahibi
Galaxy A
Oy torunum millete laf atma. Millet alıyor ediyor sen kendi telefonuna bak süper
Galaxy A
Oy guzum gülüm ya torunum benim a14 ha güncelleme almıyor sana zahmet bakarsan
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
👍👍
Galaxy A
Oyun oynayanlar için.call of duty mobile den örnek vereyim eğer grafikleri düşük yaparlarsa ısınma 48 dereceleri görünüyorken 45-43 derecelere kadar inebilir.A51 kullanıyorum cod mobile de grafiği arttırınca cihaz aşırı ısınıyor mecbur grafik en düşük kare hızı yüksek seçtim cihaz normal ısınıyor.ayrıca bu a53 teki oyunda aşırı ısınma problemi bir nebze exynos tan da kaynaklanıyor sanırım snapdragon biraz daha başarılı gözlemlerime göre lakin yinede snapdragon da olsa cihaz yine ısınacaktır yüksek performans olduğu sürece
Galaxy A

Aga telefonda inan sorun yok. bazi kafalar takmış bir rakama gidiyor,tabiri caizse A53 u peygamber kullansa o peygamber onlar için kafirdir.
Şu telefonu 3 eylülde aldım, dün dream soccer 2023 diye Bi futbol oyunu indirdim çatır çatır oynuyorum.yaw ne ısınması,bunlar sıcaklık görmemiş.
😊

Galaxy A
Bende A53 batarya tüketimini paylaştım linç yedim ☺️
Sanki A54 bundan farklı
Veya sanki herkes oyun oynamak için telefon almaya mecbur.
Tutturmuşlar çöp 53 falan.