cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51'de yeni gelen yazılım güncellemeleri telefonu yavaşlatır mı?

(Topic created on: 02-27-2022 01:43 AM)
194 Views
thisisardaali
Active Level 4
Options
Galaxy A

Telefonumu nerdeyse 2 yıldır kullanıyorum ve aldığımdan beri sanırım 3 tane güncelleme geldi 2 sini yaptım ama 3.güncellemeyi yapıp yapmamak konusunda kararsızım çünkü eski telefonlara yeni yazılım güncellemeri yavaşlatıyor diye bi duyum almıştım konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi lütfen

6 Comments
Solution
Galaxy A
Ben şu an en güncel sürümü kullanıyorum A51'de ve inanılmaz akıcı cihaz. Kullanmasını bildikten sonra kasma ile karşılaşman imkansız. Kasıyor diyenler telefon kullanımından bi haber olan kesim.
FatihAcr
Active Level 4
Galaxy A
Arkadaş haklı bende a51 kullanıyorum google uygulamalarıni kullanmiyorum bazilarini samsungun gerkesiz uygulamalarını kaldırdın rahatladı telefon
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Zamzung un verdiği çoğu güncelleme yavaşlatır gardaşım 😅😅😅
Alidemira51
Active Level 6
Galaxy A
Tabikide yavaşlatır bunu göreceğiz
0 Likes
Galaxy A
Kasma dediğin, uygulamaların geç açılması mı söz konusu? Animasyon ölçeğini minimum 0.5 e düşürmek yeterlidir. Ayrıca apk dosyalarıda minimum engelleyebilirmi bilemiyorum.. Ancak normal şekilde çatır çatır çalışıyor..
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ardaali4,

Bu gibi yazılımlar, cihazınızın daha stabil, sorunsuz çalışmasını ve cihazda oluşabilecek olası sorunları önlemek için sunulan yazılımlardır. Cihazınızdaki "Ayarlar > Yazılım Güncelleştirme > Son Güncelleme Bilgileri" bölümünden, en son yazılım ile gelen yenilikleri görebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD​