cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51'de yeni gelen yazılım güncellemeleri telefonu yavaşlatır mı?

(Topic created on: 02-27-2022 01:05 AM)
339 Views
thisisardaali
Active Level 4
Options
Galaxy A

Telefonumu nerdeyse 2 yıldır kullanıyorum ve aldığımdan beri sanırım 3 tane güncelleme geldi 2 sini yaptım ama 3.güncellemeyi yapıp yapmamak konusunda kararsızım çünkü eski telefonlara yeni yazılım güncellemeri yavaşlatıyor diye bi duyum almıştım konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi lütfen

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Ben şu an en güncel sürümü kullanıyorum A51'de ve inanılmaz akıcı cihaz. Kullanmasını bildikten sonra kasma ile karşılaşman imkansız. Kasıyor diyenler telefon kullanımından bi haber olan kesim.

View solution in context

Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ardaali4,

Bu gibi yazılımlar, cihazınızın daha stabil, sorunsuz çalışmasını ve cihazda oluşabilecek olası sorunları önlemek için sunulan yazılımlardır. Cihazınızdaki "Ayarlar > Yazılım Güncelleştirme > Son Güncelleme Bilgileri" bölümünden, en son yazılım ile gelen yenilikleri görebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

6 Comments
Solution
Galaxy A
Ben şu an en güncel sürümü kullanıyorum A51'de ve inanılmaz akıcı cihaz. Kullanmasını bildikten sonra kasma ile karşılaşman imkansız. Kasıyor diyenler telefon kullanımından bi haber olan kesim.
FatihAcr
Active Level 4
Galaxy A
Arkadaş haklı bende a51 kullanıyorum google uygulamalarıni kullanmiyorum bazilarini samsungun gerkesiz uygulamalarını kaldırdın rahatladı telefon
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Zamzung un verdiği çoğu güncelleme yavaşlatır gardaşım 😅😅😅
Alidemira51
Active Level 6
Galaxy A
Tabikide yavaşlatır bunu göreceğiz
0 Likes
Galaxy A
Kasma dediğin, uygulamaların geç açılması mı söz konusu? Animasyon ölçeğini minimum 0.5 e düşürmek yeterlidir. Ayrıca apk dosyalarıda minimum engelleyebilirmi bilemiyorum.. Ancak normal şekilde çatır çatır çalışıyor..
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ardaali4,

Bu gibi yazılımlar, cihazınızın daha stabil, sorunsuz çalışmasını ve cihazda oluşabilecek olası sorunları önlemek için sunulan yazılımlardır. Cihazınızdaki "Ayarlar > Yazılım Güncelleştirme > Son Güncelleme Bilgileri" bölümünden, en son yazılım ile gelen yenilikleri görebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD​