cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 one ui 6 çıkmış

(Topic created on: 02-14-2024 02:45 AM)
340 Views
FanGalaxy
Active Level 9
Options
Galaxy A
Evet arkadaşlar garip gelecek ama custom rom olarak çıktı zaten iyi cpu dan dolayı yapıyorlar kurunca size foto atacam A50 nin şuanki versiyonu 

image

image

image

image

8 Comments
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Bu arada arkadaşlar custom romdur cihazınız garantisi varsa garantisi gidebilir yetkisiz işlemdir eğer ciazı birck ederseniz ben sorumlu değilim
Galaxy A
Galaxy s5 için android 14 çıkalı 1 yıl oluyor,bu normal.Custom romların faydası bu,istediğin özellikleri tut,istemediklerini sil.Ram ile rom yer değiştir,sd kart ile rom yer değiştir ve canavar gibi olsun cihaz.
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Android çıkarın avantajlı yönü
Galaxy A
Vallahi hocam ios da böyle birşey yok daha fazla Ram ve daha var güçlü işlemciler Android de mevcut ve yazılımda da Android daha önde sayılır yani dediğiniz işlemlerde yapılırsa canavar gibi olabilir cihazlar👍
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Bence cihazlar kötü değil yalnızca destek yok denilecek kadar az ama samsung desteğini arttırdı bence cihaz yavaşlıyor ise saf android mantıklı
Galaxy A
Saf android ne kadar iyi olsa da öncdenen eski modellere verilen samsumg özellikleri cezbediyordu ama şimdi saf android istiyır çoğu kişi çünkü şarj ve ısınma problemleri bıktırdı.
0 Likes
Galaxy A
Ayn 7 yıl güncelleme hakkı verdi s24 ul ya
0 Likes
_FVS_
Active Level 9
Galaxy A
Eski saf android kıllanıcısı olarak hiç sevmiyorum. İstersen android dünyasının en iyi en güçlü telefonu olsun ama saf android olunca telefondan soğuyorum. LG G3'den saf androide geçince afallamıştım. Allah'tan Honor 9 Lite ve A52s'e geçince rahatladım. LG G3'de android 5.0'da pencere içi ekran varken bu özellik android 8 ile geldi. Daha nice özellikler daha yeni yeni geliyor ve bir çoğu halen eksik. Kilit ekranına widget ekleme, kilit ekranı tasarımı değiştirme, renk paletlerini ayarlayamama, launcherin özelliğinin olmaması, edge ve daha niceleri halen eksik.