cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sim kartı okumuyor

(Topic created on: 06-29-2022 11:47 AM)
363 Views
gokay_koksal
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba, samsung galaxy a50 kullanıyorum. Gun icerisinde Sim kartı okumuyor problemi yaşıyorum hafif tempolu kosu sırasında telefonum da bianda sim kartı çıkmış olup sifre istiyor ayni sekilde bazen telefonu çantamı icine koyunca aynı durumu yaşıyorum bazenleri evde tek tük bu problemle karşılaşıyorum 

Sim kartı yerini çıkartıp guzelce temizledim ama problem hala devam ediyor sim karti durumuna baktığım zaman normal olarak gözüküyor sorunu nasıl çözebilirim yardımlariniz icin şimdiden teşekkürler.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Sim yatağı gevşemiş ya da sim okuma portu bozulmuş olabilir Yazılımsal bir sorun da olabilir Sim kartı çıkarıp yedekleri alarak cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın Düzelmezse farklı bir sim kartı deneyin Duruma göre operatörünüzle görüşün ve bir Samsung yetkili servisine başvurun 444 77 11 müşteri hizmetlerini arayıp durumun uzaktan erişimle kontrol edilmesini de sağlayabilirsiniz

Size en yakın Samsung yetkili servisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

View solution in context

3 Comments
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Sim yatağı gevşemiş ya da sim okuma portu bozulmuş olabilir Yazılımsal bir sorun da olabilir Sim kartı çıkarıp yedekleri alarak cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın Düzelmezse farklı bir sim kartı deneyin Duruma göre operatörünüzle görüşün ve bir Samsung yetkili servisine başvurun 444 77 11 müşteri hizmetlerini arayıp durumun uzaktan erişimle kontrol edilmesini de sağlayabilirsiniz

Size en yakın Samsung yetkili servisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Linki kopyalayabilir miyim😁
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba, büyük ihtimalle SIM kart girişi bozuk olabilir. Cihazın garantisi varsa Samsung servisine götürebilirsiniz cihazın kontrol edilebilmesi için.