cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32 android 12 değerlendirme !!OKUMADAN GEÇME!!

(Topic created on: 05-17-2022 05:55 PM)
405 Views
sm-a325fkullananbne2
Active Level 6
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz a32 ye one ui 4.1 dün geldi ve bende kurdum şimdi cihaz değişti mi perf olarak ve kullanım kullarak onu değerlendireyim ilk önce cihaz çok çok akıcı oldu 90 hz artık 120 hz gibi panelde bazen kasma oluyordu şimdi olmuyor telefon açılırken artık fazla bekletmiyor ama kamera anlamında tek 1 sorun var normalde fotoyu çekince arka plan işlenmesi gerekiyor ama şuan işlemiyor onu düzeltirler umarım oyun olarak daha kararlı ve iyi oldu cihaz batarya anlamında çok çok iyi 3 saat ekran süresi aldım hâlâ %85 şuan batarya renk paleti felan da iyi olmuş uygulamalar a girişte de hızlandı cihaz net **bleep** ediliyor ama animasyonlar bana abartı geldi baya bi fazla fazla animasyon var başka da bisey kalmadı zaten ben memnunum allah bozmasın herkes memnundur inşallah sizde yazın sizin a32 ler nasil

19 Comments
Keremcan
Active Level 5
Galaxy A
Hayırlı olsun. Şimdilik herhangi bir sorun yok
Galaxy A
inşllah hiç olmaz
arkeskin52
Active Level 5
Galaxy A
Ben güncellemeyi kurdum ama 4 aylık telefonumun mikrofonu bozulmuş. Android 12 yi hiç deneyemeden teknik servise verdim maalesef.
0 Likes
Galaxy A
Üzüldüm inşallah hemen gelir servisten elinize
yıldıray16
Active Level 1
Galaxy A
Merhaba ben pes mobile gibi oyunlarda oynarken biraz takılma oluyordu Android 12 güncellemesini yapınca sizce takılmalar geçer mi
0 Likes
Galaxy A
Geçer neden cunki ben pubg oynarken bazen fps 40 a kadar düşüyordu şuan 51 55 fps arası sabit alıyorum ama cihaz 45 fps destekliyor fps göstergesi perf z
0 Likes
yıldıray16
Active Level 1
Galaxy A
Tamamdır çok sağol teşekkür ediyorum
Galaxy A
Rica ederim dene bi bakalım kasacakmı
0 Likes
yıldıray16
Active Level 1
Galaxy A
Denedim de hala kasıyor senin oyunlara girerken yaptığın bir şey var mı bide game launcher ve öncelik modu açınca kasıyor diyorlar senin düşüncen nedir
0 Likes