cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A52 Hızlı Şarj Sorunu

(Topic created on: 05-17-2022 07:35 PM)
324 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Merhabalar, telefonu 1 aydır şarj ediyorum fakat hızlı şarj (15W) olmasına rağmen çok yavaş dolmaya başladı. Önceden daha hızlı doluyordu. Ne yapmam gerekir. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Cihazınızı farklı bir prizde veya prizlerde şarj etmeyi deneyin Sorun devam ederse yeni bir orijinal Samsung onaylı şarj cihazı ile telefonunuzu şarj edin sorun tekrardan devam ederse verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir cihazı sorun Bütün bunlara rağmen devam ederse detaylı kontrol edilmesi için en son çare olarak garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir cihazınızı.
Ayrıca servis işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. 4447711

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Cihazınızı farklı bir prizde veya prizlerde şarj etmeyi deneyin Sorun devam ederse yeni bir orijinal Samsung onaylı şarj cihazı ile telefonunuzu şarj edin sorun tekrardan devam ederse verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir cihazı sorun Bütün bunlara rağmen devam ederse detaylı kontrol edilmesi için en son çare olarak garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir cihazınızı.
Ayrıca servis işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. 4447711
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Tamamdır teşekkürler
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Dogal her telefonda boyle tuhaflik mevcut ama 25 w adaptor alirsaniz biraz daha hizli sarj edecektir
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sahsen bendeki hizli dolup hizli bitiyor😅 Baska 15 watt sarj aleti denedin mi? Belki sarj aleti sorunlu olabilirr
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Denedim aynıydı. Bilemedim
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Giriş tozlanmış ve ya yıpranmış olabilir mi
0 Likes
Aykut