cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by Moderator      in  Diğer

Merhabalar Sevgili Forum Kullanıcılarımız.   Ben Turuncu, Samsung Forum Moderatörüyüm.   Sizlerinde merak ettiği, Q(Android 10) güncellemesi alacak... View Post

Posted by      in  Diğer

2013 yılından beri apk yükleyen biri olarak forumda defalarca apk konusunda bilgisi veya deneyimi olmadan öcü muamelesi yapanlarmı dersin bilmeden ilk... View Post

Posted by      in  Diğer

Arkadaşlar iyi geceler, bu telefonlarda bulunan ram plus özelliği ne işe yarıyor ben mantığını anlayamadım yorumlara bekliyorum herkesi  View Post

Posted by      in  Diğer

Arkadaşlar merhaba Bir şey soracağım size dahili olarak veri tasarrufu özelliği bulunan bir internet tarayıcısı mevcut mu acaba varsa söyleyebilir... View Post

Posted by      in  Diğer

Merhaba motoruma smart tag 2 yerleştirdim ve her konum güncellediğinde bildirim yada uyarı almak istiyorum nasıl yapabilirim bilen varmı View Post

Posted by      in  Diğer

Arkadaşlar A55'in gövde mahzemesi metal S24 PLUS'ın ki aleminyum hangi mahzeme daha kaliteli ? View Post

Posted by      in  Diğer

Arkadaşlar bu nasıl düzelir? %174'ün bana sunduğu ekran süresi 6.6 saat!! OneUI 6.1 den sonra oldu :l (telefonu kurduktan sonra yükledim yeni... View Post

Posted by      in  Diğer

Casio edifice EF 503 model bir saatim var camında şöyle bir çizik var nasıl giderebilirim diş macunu uygulayın diyorlar bunu nasıl uygulayabilirim View Post