iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Bilgilendirme '' Yorum görüntüleme''

(Konunun oluşturulma tarihi: 02-11-2020 05:31 PM)
Turkuaz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Diğer

Merhaba Samsung Forum kullanıcıları,

 

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Forum içerisinde " Topluluk Kuralları" na aykırı olan durumlar dışında başlıklarınız veya yorumlarınızda herhangi bir kaldırma, silme durumu söz konusu değildir. Yapılan işlem akışımızı kısaca belirtmek isterim.

 

1- Açtığınız konunun içeriği ile alakalı veya ilişkili daha önce açılmış bir başlık mevcut ise sizin açtığınız başlık o sayfaya yorum olarak taşınır. Herhangi bir şekilde topluluğu rahatsız etmediği sürece yorum silme durumu söz konusu değildir. Kendi sayfanızda bunu " Yorumlar " kısmından görüntüleyebilirsiniz. Samsung Forum’da içerik paylaşma kurallarına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://r2.community.samsung.com/t5/Forum-Kurallar%C4%B1/SAMSUNG-MEMBERS-FORUM-%C4%B0%C3%87ER%C4%B0K...

 

2- Açılan başlıktaki konu çözüme kavuştuysa, konu kilitlenmekte ve yeni yanıtlara kapatılmaktadır. Yeni yanıtlara kapatılan başlıkların içerisinde yer alan yorum ve cevaplara Samsung Members uygulamasından erişememe ile alakalı durumun farkındayız. İlgili departmanlara durumu ilettik. Yeni bir oluşum içerisinde bu görüntülenememe durumu olabilmekle birlikte, durumu en kısa sürede çözüme kavuşturacağımızı belirtmek isteriz.

 

Yanıtları göremediğiniz başlıklara web versiyonundan ulaşılmaktadır. Aşağıdaki linke tarayıcı üzerinden giriş sağlayarak başlıklarınızı ve yorumları kontrol edebilirsiniz.

 

target=_blankhttps://r2.community.samsung.com/t5/Turkey/ct-p/tr 

 

Anlayışınız ve foruma yaptığınız katkılar için teşekkür eder,  görüş ve önerilerinizle birlikte aramızda görmekten her zaman memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.

 

Teşekkürler.

MOD

4 Yorum
Limoncelloo
Active Level 9
Seçenekler
Diğer

Süpersiniz iyi oldu bu bilgilendirme herkese.

Limoncelloo
Active Level 9
Seçenekler
Diğer

Aynen öyle:))) en başa alsınlar

kuzeyyıldızı
Active Level 7
Seçenekler
Diğer
👏👏👏👏👏
kuzeyyıldızı
Active Level 7
Seçenekler
Diğer
doğrudur normal bir durumm