cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Gear360

(Topic created on: 09-17-2023 04:00 PM)
72 Views
maakman
Active Level 2
Options
Diğer
Samsung Gear 360 uygulamasında bastığımızda uygulama çöküyor. 

Uygulamayı Google play store dan güncellemek istediğimde uygulamaya ulaşamıyorum. 
 
Kullandığım telefon Galaxy S23 Ultra. Telefonuma zaten uygulamayı indiremedim. Telefon yazılımları son sürümdür. Uygulama geçiş yaptığım telefondan buna otomatik aktarıldı.
 
Samsung sattığı bu cihazdan uygulama desteğini kesti mi? 
 
Böyle bir saçmalık olamaz. 
 
Sakın şikayetimi dikkatli bir şekilde okumadan sıkıntımı anlamadan bana cihaz için servis yönlendirmesi yapmayın ve otomatik mail atmayın.
 
Vallahi kamera çöp oldu İnternette hala satışta var olan bir cihaz bu. Eğer bunu bir yetkili okuyorsa rica ediyorum ilgilensin, değilse hukuki haklarımı aramak için tüketici hakem heyetine başvuracağım. 
 
Kim yılda bir kaç sefer kullandığı kamerasını üstelik uygulama sıkıntısı yüzünden üstelik iyi para verip kenara koymak ister?
 
Bu ürünün arkasında duramayacaksanız neden çıkardınız?
 
Para kolay kazanılmıyor 
6 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Selamünaleyküm. Samsung destek hattını arayın. Sorunu anlatıp uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
maakman
Active Level 2
Diğer
Aleykümselam. Fikir olsa teşekkür edeceğim ama bu bir fikir değil yönlendirme. Yapmadığımı nereden biliyorsunuz? Buraya gelen birine bunu bilmeyeceğini varsyarak cevap vermek gerçekten çok itici. Buraya ne zaman bir talep yazsam biri gelip 444 77 11 diyor. Paralı mı çalışıyorsunuz anlamıyorum ki?

Bunun işe yaramayacağını bilmemenizi
daha önce bu servis ile konuşmamış olmanıza bağlıyorum. Ben daha destek hattının herhangi bir çözüm ürettiği senaryoya denk gelmedim Türkiye'de maalesef.
Solution
BurakTunç
Expert Level 5
Diğer
🤷Screenshot_20230917_135247_Google Play Store.jpg
maakman
Active Level 2
Diğer
Teşekkür ederim bunu bir deneyeceğim
0 Likes
maakman
Active Level 2
Diğer
Ama Samsung nasıl ürettiği bir donanımı ortalıkta bırakır da insanlar bu şekilde çözüm üretmek zorunda kalır anlayamıyorum 😠
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba maakman,

 

Gear 360 Android 11 sürümünde desteklenmiyor.  Uygulama yüklenebilse dahi bazı uygulama ve özellikler çalışmayabilir ve sonrasında çözüme dair destek verilmesi mümkün olmayabilir.

 

1 Ağustos 2020 tarihinden itibaren yeni telefonlarda uygulama güncelleme ve bağdaşma desteği sonlandırılacak. Mevcut uygulamayı güncelleme sonlandırma tarihinden sonra da kullanmaya devam edebileceksiniz. Cihaz modeliniz s23 ultra o yüzden desteklenmeyebilir.

• Bağdaşan OS sürümü: Android 6.0 ila Android 10.0
• Bağdaşan modeller: Galaxy Fold, Galaxy S20 / 10 / 9 / 8 / 7 / 6 serileri, Galaxy Note10 / 9 / 8 / 7 / 6 / 5 serileri, Galaxy A9 Pro / A8 (2018 ) / A7 (2018)

 

Teşekkürler.

MOD

0 Likes