cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:
Resolved! Solved

Original topic:

Gear360

(Topic created on: 09-17-2023 01:53 PM)
78 Views
maakman
Active Level 2
Options
Dier
Samsung Gear 360 uygulamas覺nda bast覺覺m覺zda uygulama 癟繹k羹yor. 

Uygulamay覺 Google play store dan g羹ncellemek istediimde uygulamaya ulaam覺yorum. 

Kulland覺覺m telefon Galaxy S23 Ultra. Telefonuma zaten uygulamay覺 indiremedim. Telefon yaz覺l覺mlar覺 son s羹r羹md羹r. Uygulama ge癟i yapt覺覺m telefondan buna otomatik aktar覺ld覺.

Samsung satt覺覺 bu cihazdan uygulama desteini kesti mi? 

B繹yle bir sa癟mal覺k olamaz. 

Sak覺n ikayetimi dikkatli bir ekilde okumadan s覺k覺nt覺m覺 anlamadan bana cihaz i癟in servis y繹nlendirmesi yapmay覺n ve otomatik mail atmay覺n.

Vallahi kamera 癟繹p oldu 襤nternette hala sat覺ta var olan bir cihaz bu. Eer bunu bir yetkili okuyorsa rica ediyorum ilgilensin, deilse hukuki haklar覺m覺 aramak i癟in t羹ketici hakem heyetine bavuraca覺m. 

Kim y覺lda bir ka癟 sefer kulland覺覺 kameras覺n覺 羹stelik uygulama s覺k覺nt覺s覺 y羹z羹nden 羹stelik iyi para verip kenara koymak ister?

Bu 羹r羹n羹n arkas覺nda duramayacaksan覺z neden 癟覺kard覺n覺z?

Para kolay kazan覺lm覺yor 
6 Comments
Anonymous
Not applicable
Dier
Selam羹naleyk羹m. Samsung destek hatt覺n覺 aray覺n. Sorunu anlat覺p uzaktan eriim talebi oluturun. 4447711
maakman
Active Level 2
Dier
Aleyk羹mselam. Fikir olsa teekk羹r edeceim ama bu bir fikir deil y繹nlendirme. Yapmad覺覺m覺 nereden biliyorsunuz? Buraya gelen birine bunu bilmeyeceini varsyarak cevap vermek ger癟ekten 癟ok itici. Buraya ne zaman bir talep yazsam biri gelip 444 77 11 diyor. Paral覺 m覺 癟al覺覺yorsunuz anlam覺yorum ki?

Bunun ie yaramayaca覺n覺 bilmemenizi
daha 繹nce bu servis ile konumam覺 olman覺za bal覺yorum. Ben daha destek hatt覺n覺n herhangi bir 癟繹z羹m 羹rettii senaryoya denk gelmedim T羹rkiye'de maalesef.
Solution
BurakTun癟
Expert Level 5
Dier
Screenshot_20230917_135247_Google Play Store.jpg
maakman
Active Level 2
Dier
Teekk羹r ederim bunu bir deneyeceim
0 Likes
maakman
Active Level 2
Dier
Ama Samsung nas覺l 羹rettii bir donan覺m覺 ortal覺kta b覺rak覺r da insanlar bu ekilde 癟繹z羹m 羹retmek zorunda kal覺r anlayam覺yorum
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Dier

Merhaba maakman,

Gear 360 Android 11 s羹r羹m羹nde desteklenmiyor.  Uygulama y羹klenebilse dahi baz覺 uygulama ve 繹zellikler 癟al覺mayabilir ve sonras覺nda 癟繹z羹me dair destek verilmesi m羹mk羹n olmayabilir.

1 Austos 2020 tarihinden itibaren yeni telefonlarda uygulama g羹ncelleme ve badama destei sonland覺r覺lacak. Mevcut uygulamay覺 g羹ncelleme sonland覺rma tarihinden sonra da kullanmaya devam edebileceksiniz. Cihaz modeliniz s23 ultra o y羹zden desteklenmeyebilir.

Badaan OS s羹r羹m羹: Android 6.0 ila Android 10.0
Badaan modeller: Galaxy Fold, Galaxy S20 / 10 / 9 / 8 / 7 / 6 serileri, Galaxy Note10 / 9 / 8 / 7 / 6 / 5 serileri, Galaxy A9 Pro / A8 (2018 ) / A7 (2018)

Teekk羹rler.

MOD

0 Likes