cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hadi buradan yakalım. uzun bir yazı olacak ama bir şeyler farkedilmeli artık

(Topic created on: 08-25-2022 05:17 PM)
93 Views
SevgiliGünlük
Active Level 3
Options
Tabletler

Sevgili topluluk üyeleri... hepinizi şimdiden selamlar ve bir sıkıntımı paylaşmak isterim...öncelikle  sıkı bir Samsung kullanıcısı olduğumu belirtir sıkıntılarımı buna göre anlatmak isterim... 10 yıldır galaxy kullanıcısıyım... şu an elimde note 10 plus , Tab S7,  watch active 2 , buds yani tam teşekküllü olarak  kullandigim ürünler var... ... ve genel olarak her zaman memnuniyetim çok iyidir... fakat gelelim can sıkıntıma... note serilerini kullananlar bilirki S note uygulaması çok iyi bir programdır bazı küçük eksikleri olsa da sorun yaratmaz ve ÖYLEDE OLMASI GEREK...

Çünkü bir matematik öğretmeni olarak online derslerimi, hızlı şekilde pdf notlarımı, ekran kaydı, ekrandan kesim yaparak hızlı soru çözümü ve çizimleri yapmak benim için vazgeçilmezdir... fakat Tab S7 tabletimde bir kaç gün öncede topluluk gönderisi yazdım, S not programında pdf dosyası açarken uygulama hatası verip not programının ana sayfasına atıyor olması hazırlayacağım kendi notlarıma engel teşkil ediyor... çözüm ise uzaktan erişim dendi ve kayıt oluşturmam gerektiğini söylediler... bende bugün bundan ötürü arama yapıp kayıt oluşturdum sorun şu ki bana 48 saat içinde dönüş olacağı söyleniyor peki bu kadar basit gibi görünen fakat bizim için önemli olan bir konunun uzun sürede çözümlenecek olması öğrencilerimin bana öğretmenim bırakın Samsung u İPad alın size sorun çıkarmaz demeleri ayrıca 2 defa videolu hata raporu oluşturup dönüşlerin ve açıklamanın yetersiz olması ve bugün Adana yetkili servisine gittigimde yazılım yüklemesi yapılmalı diyip hep işin içinden kolayca çıkmaya çalışılması daha öncede oluşturduğum tab S7 ile ilgili topluluk gönderileri ile birlike insanın can sıkıntısı yaşaması sizcede sorun değil midir... anlatacaklarım bu kadar HAKİMİM sen halksın sen bilirsin gayri HÜKMÜ sen ver gurban SUÇ KİMDE...
8 Comments
Cosmosium
Expert Level 1
Tabletler
Merhaba Sevgili günlük umarım iyisindir ve güzel bir gün geçiriyorsundur. 😊Haklısın artık Samsung Kulanıcıları Önemsenmiyor ceplerinden 1 kuruş cikmasin diye depar atıyorlar. servisler. bence bunun önüne geçilip bir çizgi çekilmeli. ve yeni bir başlangıç yapılarak Samsung adının altında çalışan her servis in kaliteli hizmet koşulları vermesi gerek.
HalidErdoğan
Expert Level 5
Tabletler
😅
Tabletler
Buradaki olayın farkına hepimizin varmasını istiyorum... bir şey alırken hak savunulmazsa nasıl ki geçmişte mağduriyetler çok fazlaydı şimdide aynı sorunların devam etmemesi için bilgilendirme yapıp hepimizin hak arayanlar olmamızı sağlamak... ayrıca bugün galaxy watch active 2 saatimin dokunmatiğinde sorun oluştu servise götürdüm garantisinin bitmesi sebebiyle arıza kontrolü yapılmadan ekran değişimi yapılmalı dedi ve fiyat 1300 tl çıkardı sizce biz enayimiyiz neyse cosmosium saygılar sunarım
XdaDevelopers
Expert Level 3
Tabletler
Uygulamadan kaynaklı bir sorun.yeni bir guncelleme gelene kadar Samsung S Not 5.2.08.8 sürümüne geri dönmeniz gerekir.ayriten android system web wiew son güncel hali cihazınızda olmalidir
Tabletler
Uygulama kaynaklı olabileceğini bir önceki yazımda belirttim... burada ki problemin en çok işe yarar programlardan birinin güncelleme sonrası hata oluşturması ve bunun servis ve samsung tarafından sorun değilmiş gibi yansıtılması... yoksa çözümlerim var zaten ... örneğin note 10 plus ta pdf düzenleyip Quick share ile tablete aktarıp devam edebiliyorum... sorun, bu gibi problemin yaşanmasını önemsiz görmek... umarım yazdıklarımla nereye varmak istediğim anlamışsınızdır
XdaDevelopers
Expert Level 3
Tabletler
Anladım diyelim belki ileride s note uygulaması kalkabilir gidişat öyle bilesiniz
Tabletler
Öyle bir şey olursa diğer markalarla hayatımızı devam ettiririz gidişat öyle görülüyor bu gidişle... teşekkür ederim bilgilendirmeler için 🙏🏼 🙏🏼
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba SevgiliGünlük,

Ürün sorununu çözümlememiz için gönderdiğimiz mesaja cevap vermediniz. Konuyla ilgili  kullanıcı adınız ile birlikte bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

0 Likes