cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yazılarım bloklanması

(Topic created on: 09-15-2023 07:31 PM)
333 Views
KızılşahiN
Active Level 6
Options
Samsung Members

Merak ettiğim öneri veya çözüm aradığim konuları Samsung Members neden sonraki yorumlar için kapatıyor? Kötü birşey yazmıyorumda. Benim önerimlerim en iyisi için en iyisininde iyi olmak için.

Ben kullanmış olduğum SAMSUNG ürünlerden memnunum neden iyi ve kötü tecrübelerimi yansıtmam engelleniyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba KızılşahiN,

Forumun genel düzen ve işleyişini korumak adına, paylaşılan içerikler amacına hizmet ettikten sonra yeni yanıtlara kapatılmaktadır.

Bugüne kadarki foruma yapmış olduğunuz katkılardan dolayı çok teşekkür ederiz. Bundan sonra da forumu aktif şekilde kullanmaya devam etmeniz bizi çok mutlu edecektir.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

10 Comments
KızılşahiN
Active Level 6
Samsung Members
Bir önceki paylaşımım olan; neden Qualcomm tabletlere özel daha güçlü işlemlerciler üretmiyor? Sorunun neresi yanlış. Bakın ben cihazım kötü memnun değilim demedim ki, neden böyle bir çözüm getirimiyor sordum.
0 Likes
KızılşahiN
Active Level 6
Samsung Members
Bir Samsung tarafı müsterisi ve hayranı olarak en iyisinin olmasını istemek suçmu ?
Kötü olduğunu düşünsem zaten almam.
axeno
Expert Level 3
Samsung Members
Membersın trAsh (tıraş yanlis anlayin yetkilileri sagolsun 🤭
BurakTunç
Expert Level 5
Samsung Members
Blokanması derken silinmesi mi yoksa yorum yapamama mı? Yorum yapamamaysa her gönderi moderatörler tarafından elle yoruma kapatılır.
KızılşahiN
Active Level 6
Samsung Members
Evet modaratör yoruma kapattı.
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Eger hiç cevap gelmiyorsa,verilen çok cevap varsa,tartışma oluşmuşsa,mantıksız bir soruysa ya da moderatör o gün havasında değilse yapıyorlar.
KızılşahiN
Active Level 6
Samsung Members
Tartışma olmadı yorum olmadı zaten direk kapattılar. Bende doğru aksettiremedim galiba.
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Açıkcası moderatörlerin yapabildiği en iyi iş,paylaşımları yoruma kapatıp kendilerine çözim kabjl ettirip primlerini artırmak.Baska da bir iş yapabildiklerini sanmıyorum.
KızılşahiN
Active Level 6
Samsung Members
Belki bu konuda fazla ihlaller oluyordur. Veya x markaların isimlerinin geçen yorumların engellenmesi isteniyor olabilir. Yoruma kapatmak yerine mesajlar bölümünden ulaşsalar daha güzel olurdu. Belki gerçekten çözüm olacak eleştiriler bilgiler yada övgüler vereceğiz. Elbette küfür hakaret vb olursa direk engel olsunlar.
Ama zaten senin ürünün efsane neden arkasında durmak yerine blok koyuyorsun.
0 Likes