cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S Wallet Üye OLAMIYORUM

(Topic created on: 09-15-2023 09:45 PM)
170 Views
galaxya70m
Beginner Level 2
Options
Samsung Members

Kaç gündür aynı hata aynı problem Güncelleme gelir diye bekliyorum oda yok . Bu hatayı alan kişide görmedim forum da #Pazarama #SamsungTr vb arıyorum oda yazılım ekibine ilettik diyorlar . Birisi yardımcı olabilir mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba galaxya70m

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
galaxya70m
Beginner Level 2
Samsung Members
Birisi yardımcı olsun 20230915_214854_12194_1694803734.jpg
0 Likes
HasanS22
Active Level 6
Samsung Members
Samsung Wallet uygulamasına üye olamamanızın birkaç olası sebebi olabilir:

- Uygulamanın güncel sürümünü kullanmıyor olabilirsiniz. En son güncellemeyi deneyin.

- Cihazınızda yeteri kadar boş alan olmaması nedeniyle kayıt sırasında hata alabiliyorsunuz. Lütfen cihazınızı temizleyin.

- Uygulamanın kullandığı hizmetlere erişiminiz kısıtlı olabilir. Mobil veri, konum servisleri vb. ayarları kontrol edin.

- Samsung hesabınız ya da cihazınızla ilgili geçerli bir sorun olabilir. Hesabınızı silip yeniden oluşturmayı deneyebilirsiniz.

- Ülke ya da bölgenizde uygulamanın kullanıma açık olmaması mümkündür. Destek sayfalarını kontrol edin.

Hataları Samsung'un resmi kanallarından, forumlardan ya da internetteki kullanıcı yorumlarından takip edebilirsiniz. Sorununuzu ayrıca Samsung'a bildirmenizi tavsiye ederim. Teknik destekten yardım almayı denemeyi unutmayın.
0 Likes
Ahmetcengiz
Active Level 4
Samsung Members
Doğum tarihinizde ay ile günün yerine değiştirirseniz olur gibi geliyor.Mesela 12.05.1998 yazılması gerekiyor olabilir.
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba galaxya70m

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes